Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Dali Rubicon 8 na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Mamy niezmierną przyjemność poinformować Państwa, że  Horn Distribution S.A  wraz z firmą DALI–duńskim producentem sprzętu audio najwyższej klasy, po raz kolejny wspiera działania fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego, 26-go finału gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji wyjątkowej pary głośników Rubicon 8. Całkowity dochód z licytacji zasili konto fundacji i jej tegorocznej misji, jaką jest „wyrównanie szans w leczeniu noworodków”.

Para kolumn, dostępna na tegorocznej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to unikat na skalę światową – są ręcznie zdobione, a umieszczony na nich wzór został stworzony specjalnie na potrzeby 26-go finału. Nie ma drugiej takiej pary kolumn na świecie!

 

 

Obie kolumny zostały pomalowane przy pomocy aerografu przez AIRBRUSH KR Rafał Krzykała Artysta to niezwykle utalentowany samouk, który prowadzi swoją działalność od ponad 10ciu lat. Na co dzień maluje kaski, motocykle, laptopy, a nawet duże obiekty takie jak karuzele, nie tylko w Europie ale również w USA. Poproszony o pomoc w przygotowaniu czegoś specjalnego dla Jurka i Orkiestry, rzucił w kąt wszystkie inne zlecenia i stworzył eleganckie a nawet lekko nostalgiczne zdobienie, które pasować będzie do każdego wnętrza, a jakim się znajdzie.

 

 

Przygotowany przez niego wzór nawiązuje do symboliki finału, jakim są unoszące się w powietrzu latawce, w tym wypadku trzymane przez dwójkę dzieci. Dzieci obowiązkowo mają przyklejone na piersi czerwone serduszka. Dodatkowo, na kolumnach znajduje się również logo i slogan tegorocznej edycji, który idealnie oddaje ducha naszej współpracy, jak i przedmiotu, na jakim się znajduje: „Gramy, bo lubimy”.

Link do aukcji 

http://aukcje.wosp.org.pl/jedyne-takie-glosniki-na-swiecie-dali-rubicon-8-i5930566

Dali Rubicon 8 

Kolumny Dali Rubicon 8 w kolorze white, to eleganckie i nowoczesne głośniki podłogowe, które idealnie wpasują się do każdego wnętrza. Zostały one zaprojektowane i zbudowane całkowicie od podstaw w Danii. Wyjątkowo lekkie przetworniki wysokotonowe o miękkiej kopułce, oraz charakterystyczne dla Dali membrany wykonane z użyciem włókien drzewnych, tworzą pełną, dynamiczną scenę muzyczną, prezentując słuchaczom pełnię dźwiękowych możliwości na tyle zróżnicowanych, że głośniki spełniają oczekiwania nawet doświadczonych audiofilów. Proste, zgrabne, stylowe wzornictwo potęguje jeszcze doznania, sprawiając wrażenie jakby odtwarzany utwór wykonywany był specjalnie dla Ciebie na żywo w Twoim domu! Wartością dodaną jest tu również spokojne i eleganckie zdobienie – jedyne takie na świecie.

Specyfikacja techniczna:

– zakres częstotliwości +/- 3dB [Hz]: 38 – 34.000 
– czułość (2,83 V/1 m) [dB]: 90,5 
– impedancja [ohm]: 4 
– maksymalne SPL [dB]: 112 
– rekomendowana moc wzmacniacza [Watt]: 40 – 250 
– częstotliwość podziału [Hz]: 500 / 800 / 2.500 / 14.000 
– Linear Drive Magnet System 
– hybrydowy moduł wysokotonowy, przetwornik super wysokotonowy: 1 x 17 x 45 mm wstęga 
– hybrydowy moduł wysokotonowy, przetwornik wysokotonowy: 1 x 29 mm kopułka tekstylna 
– przetwornik nisko-średniotonowy: 3 x 6½” membrana z włókien drzewnych 
– typ obudowy: Bass reflex 
– strojenie bass-refleksu [Hz]: 33 
– wejścia: Bi-wire / Bi-Amp 
– drewniane wykończenie zewnętrzne 
– rekomendowana odległość od ściany [cm]: 25-180 
– wymiary produktu: 1100 x 220 x 444 mm

– cena około 22,000 zł

 

Horn Distribution S.A.
ul. Kurantów 34,
02-873 Warszawa

https://pl.horn.eu/