31. Finał WOŚP – gramy razem! Audio Center Poland

Z dumą informujemy, że nasza firma Audio Center Poland dołączyła do grupy firm współpracujących z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Wraz z angielskim specjalistą CAMBRIDGE AUDIO ufundowaliśmy wyjątkowy gramofon ALVA ST, który można już licytować podczas 31. finału tej wspaniałej akcji.

Alva ST to propozycja dla osób, które chcą słuchać płyt w wyjątkowej jakości – bez konieczności dobierania lub montowania dodatkowych komponentów. Alva ST zapewnia prostotę dzięki preinstalowanej wkładce.
Gramofon Cambridge Audio Alva ST łączy się  z prawie każdym systemem audio, ponieważ ma przełączany zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy, wywodzący się z modelu Alva Duo. Dzięki temu, że Alva ST posiada przełączany zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy, wywodzący się z modelu Alva Duo, połączy się prawie każdym systemem audio, a w razie potrzeby umożliwią także korzystanie z innego, zewnętrznego przedwzmacniacza gramofonowego.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 31. Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. Na ulice miast, miasteczek i wsi wyjdzie wówczas kilkaset tysięcy wolontariuszy ze 160 000 puszek. Tegoroczne hasło brzmi:

Chcemy wygrać z sepsą!
Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci.
Jak wynika z najnowszych badań, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2017 roku sepsa wystąpiła u 49 milionów ludzi na świecie, a 11 milionów zmarło z jej powodu. Prawie połowa zachorowań dotyczyła dzieci (około 20 milionów), a w populacji do 5. roku życia sepsa była przyczyną 2,9 miliona zgonów.

AUDIO CENTER POLAND jest niezwykle dumne z tego, że może być częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że wylicytowany przez Państwa gramofon Cambridge Audio Alva ST da wam mnóstwo radości, a zebrane dzięki jego licytacji pieniądze pomogą w walce z sepsą.

Grajcie razem z nami!

Link do aukcji

https://allegro.pl/oferta/gramofon-cambridge-audio-alva-st-13097160192?fbclid=IwAR3mRMa159zBJwQGGnonDXc039q8yb1Byk69RufMQRw2FUYrQ2mKj-HpSzk