Tydzień otwarty z Acoustiqe Quality Passion w sklep.RMS.pl

Tydzień otwarty 07 – 12 stycznia 2019

Czy Scan Speak wciąż daje radę? Illuminator i Revelator w czeskim wydaniu

Tydzień otwarty z monitorami Acoustiqe Quality Passion w sklep.RMS.pl

Czeski film? Nie, czeskie kolumny!

„Małe w rozmiarze, wielkie dźwiękiem” pisze na swojej stronie producent monitorów Teen z serii Passion.

Nie dajmy się oszukać – 6,5 calowy Scan-Speak Revelator to pełnoprawny przetwornik zdolny do zejścia na basie do 30Hz dzięki możliwości 13 centymetrowego wychyłu. Nacinana (a następnie ponownie sklejana) membrana średnio niskotonowa z celulozy zapewnia ponadprzeciętne rozpraszanie i nadzwyczajne zróżnicowanie barw. Jest to jedyna tego typu konstrukcja na świecie.

Wysokotonowiec stawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Najwyższą serię Scan-Sppeak Illuminator zbudowano w systemie „krótka cewka – długa szczelina”, który przygotowuje zespół głośnikowy na przenoszenie skrajnie wysokich poziomów głośności. Pasmo przenoszenia wysokotonówki przesądza o wybitnych możliwościach tych monitorów. Zawiera się w paśmie od 1 do 30kHz przy tolerancji + – 2 decybele. Jak zawsze – znajdująca uznanie w audiofilskim świecie kopułka pierścieniowa – została wyposażona w aż sześć magnesów! A wieńczący dzieło korektor fazy odlewany z aluminium gwarantuje lepsze oddawanie ciepła z wnętrza magnetycznego napędu.

Podsumowując,

do dyspozycji naszych gości oddajemy czeskie kolumny z duńskimi głośnikami wyposażone w średnio niskotonowe membrany, które ktoś pociął tylko po to, aby je ponownie skleić. Acoustique Quality zamknął przetworniki w 21 litrowej obudowie, którą zbudował z płyt o grubości 5 centymetrów i uparcie nazywa kolumny małymi. – Tak, robimy to z pełną (trzeźwą) odpowiedzialnością!

Specyfikacja Acoustique Quality Passion Teen:

Konstrukcja: dwudrożna z przednim basrefleksem

Pasmo przenoszenia: 30 – 45.000Hz (-4dB)

Impedancja: 6 omów

Skuteczność: 88 dB

Moc RMS: 70W / 160W maksymalna

Waga: 15,kg sztuka

Wymiary: 22,6 x 45 x 36cm

Cena: 25.500 zł / para

Miejsce:

Sklep.RMS.pl

Hetmańska 33B

15-727 Białystok

Data:

7 – 12 stycznia 2019

Zapraszamy po telefonicznym umówieni się: 85 747 97 50.