Al Di Meola – OPUS TOUR 2018 Support: Adam Palma

Al Di Meola

OPUS TOUR 2018

Support: Adam Palma

02.12.2018r., godz. 19:00

BIAŁYSTOK – Aula duża WSFiZ

03.12.2018r., godz. 19:00

ŁÓDŹ – Klub Wytwórnia

04.12.2018r., godz. 20:00

CZĘSTOCHOWA – Filharmonia Częstochowska

05.12.2018r., godz. 19:00

BYDGOSZCZ – Filharmonia Pomorska

06.12.2018r., godz. 19:00

LUBLIN – Centrum Kongresowe

* * *

Al Di Meola to jeden z najbardziej cenionych współczesnych muzyków, zaliczany do grona najwybitniejszych gitarzystów wszech czasów.

Laureat nagrody Grammy do tej pory rozwijał swoją karierę muzyczna zarówno solo jak i wspólnie z innymi gwiazdami , m.in. Stevie Wonder, Chick Corea, Jean Luc-Ponty, Luciano Pavarotti, Phil Collins, Santana.

W marcu tego roku premierę miała jego najnowsza płyta OPUS, której materiał usłyszymy na koncertach w Polsce na żywo już w grudniu tego roku!

Sam artysta przyznaje, że jego najnowsza płyta poszerza jego umiejętności kompozycyjne i początkuje nowy etap w jego życiu.

Pierwszy raz byłem naprawdę szczęśliwy pisząc muzykę. Mam cudowną żonę, wspaniałą córkę i fantastyczną rodzinę, która inspiruje mnie każdego dnia.

Wierzę, że pokazuję to w swojej muzyce”

Support: Adam Palma

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, uzyskał tytuł doktora sztuk muzycznych na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureat tytułu “Najlepszy polski gitarzysta akustyczny”. Chętnie zapraszany do wspólnych koncertów przez najwybitniejszych gitarzystów akustycznych na świecie takich jak: Al Di Meola, Tommy Emmanuel, Bireli Lagrene. Występował z większością artystów polskiej estrady m.in. Ewą Bem, Edytą Górniak,

Eweliną Flintą, Kubą Badachem, Leszekiem Możdzerem, Krzesimirem Dębskim i innymi. Autor 3 solowych płyt, które zebrały fantastyczne recenzje w magazynach gitarowych na całym świecie.

* * *

Bilety na każdy koncert artysty dostępne są na stronach www.eventim.pl i www.ticketmaster.pl

Bilety kolekcjonerskie :

koncert w Bydgoszczy – Klub Kuźnia, ul. Gdańska 67

koncert w Łodzi – Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29

* * *

https://www.aldimeola.com/

http://www.klubkuznia.pl/news/255/18/Al-Di-Meola-Opus-Tour-2018