Amphion nowa marka w dystrybucji Voice

Taką wiadomość wszyscy fani fińskiego producenta kolumn głośnikowych przywitają z dużym entuzjazmem. Od czerwca tego roku marka Amphion będzie dostępna w dystrybucji VOICE Spółka z o.o. i do kupienia w szerokiej bazie salonów sprzedaży w Polsce.

Amphion Loudspeakers Ltd. został założony w 1998 roku w fińskim Kuopio. Od samego początku zajmuje się projektowaniem i budową kolumn głośnikowych z przeznaczeniem zarówno do domowego audio, a także do zastosowań profesjonalnych, mi.in. w studiach nagraniowych.

Zgodnie z głównym hasłem firmy „beautifully honest” jednym ze sposobów na odzwierciedlenie wierności przekazu, muzycznej prawdy jest budowanie kolumn opartych o miłość do muzyki z wykorzystaniem najlepszej jakości komponentów w możliwie najbardziej przyjaznych cenach.

Cechą wiodącą wyróżniającą produkty Amphion jest zaprojektowanie ich w taki sposób, aby pozbyć się wrażliwości na niedoskonałości akustyki pomieszczenia odsłuchowego, dzięki czemu z lekkością wypełniają dźwiękiem, także mniej doskonałe przestrzenie. Niezwykle nowoczesne wzornictwo oraz możliwa personalizacja kolumn głośnikowych zastosowana w trzech liniach produktowych: Krypton, Argon i Helium pozwala z łatwością dopasować produkty Amphiona do różnorodnej stylistyki wnętrz.

Aby utrzymać najwyższy standard jakości produkcji, od początku swego istnienia wszystkie kolumny głośnikowe powstają w Kuopio, w południowej Finlandii pod okiem wyspecjalizowanej kadry technicznej, na której czele stoi Anssi Hyvonen, założyciel, główny konstruktor i wizjoner marki.

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

VOICE Spółka z o.o.

Mostowa 4, 43-400 Cieszyn

+48 33 851 26 91

office@voice.com.pl

https://voice.com.pl/site/home

Redakcja: audiomuzofans.pl