KOMPLETNIE NOWA ELEKTRONIKA OD LEGENDARNEJ MARKI ANTHEM!

KOMPLETNIE NOWA ELEKTRONIKA OD LEGENDARNEJ MARKI ANTHEM!

Stwórz zestaw szyty na miarę Twojego pokoju odsłuchowego!

Kanadyjska marka Anthem od lat tworzy legendarną elektronikę. Jeśli jesteś prawdziwym audiofilem na pewno słyszałeś o seriach AVM, MRX czy MCA. Nadszedł czas odświeżyć te serie! Oto nowe generacje bestsellerowych produktów od Anthem!

Produkty Anthem są zaprojektowane tak, aby być centralnym punktem każdego systemu i zapewniać zadziwiająco wysoką wydajność!

Anthem powraca z nową generacją swoich bestsellerów, aby sprostać potrzebom nowoczesnego podejścia do rozrywki! Mnogość rozwiązań sprawia, że każdy znajdzie najodpowiedniejsze urządzenie dla siebie, a charakterystyczny design ułatwi skomponowanie zestawu idealnego.

Nowe procesory, amplitunery i wzmacniacze to nie tylko zmiana designu, ale przede wszystkim udoskonalone wnętrze i najwyższej jakości komponenty – wszystko po to, by zapewnić jak najlepszy dźwięk w dowolnej konfiguracji! Mnogość opcji, współpracujących aplikacji oraz łatwość sterowania to dopiero początek przygody z urządzeniami Anthem! A ciągłe udoskonalanie i poszerzanie dostępnych opcji zapewnia, że jest to doskonała inwestycja w brzmienie na wiele lat!

Od samego początku Anthem miał dwa kluczowe i podstawowe założenia. Pierwsze założenie jest powiązane z komponentami: zapewnienie, że każdy z nich jest zoptymalizowany pod kątem wydajności, aby zapewnić najlepszą możliwą czystość dźwięku. W drugim założeniu podjęto zobowiązanie do tego, co miało być intensywnym, ciągłym programem badań nad naturą dźwięku i ludzkiego słuchu oraz adaptacji tych doświadczeń w produktach, które mogłyby w pełni wykorzystać potencjał wysokiej jakości sprzętu audio.

“Anthem MRX to najlepszy amplituner kina domowego, jakiego miałem przyjemność używać.”

– Secrets of Home Theater and High Fidelity

“Krótko mówiąc, seria MRX jest obecnie klasą samą w sobie. Mam w głowie kompletną pustkę, próbując pomyśleć o jakimkolwiek innym amplitunerze, który oferuje ten poziom wielokanałowej i stereofonicznej wydajności dźwiękowej w połączeniu z tak wieloma możliwościami.”

– Home Theater Review

Co nowego w seriach AVM/MRX?

 • Całkowicie nowy wygląd! Teraz wszystkie najnowsze serie Anthem (zaczynając od STR) posiadają ujednolicony design, aby Twój zestaw nie tylko dobrze brzmiał, ale również dopełniał design całego pomieszczenia!
 • Sieciowy dedykowany interfejs Anthem ułatwiający konfigurację. Dostępne ze smartfona, tabletu lub laptopa, ale też za pośrednictwem ulubionej przeglądarki internetowej.
 • Aż do czterech niezależnych wyjść (w wybranych modelach) ARC Genesis pozwala na indywidualną korektę wielu subwooferów pod kątem odpowiedzi częstotliwościowej i wyrównania czasowego.
 • Ulepszony kanał zwrotny audio umożliwia przesyłanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości z telewizora do Anthem AVM / MRX za pomocą jednego kabla.
 • Najnowsze wersje oprogramowania oraz wspierających platform.
 • …i dużo, DUŻO więcej!

Seria AVM – dwa procesory, które między innymi wspierają platformy streamingowe: Apple AirPlay i AirPlay 2, Chromecast, Bluetooth, Spotify Connect (wkrótce!) i Roon (wkrótce!). Kodeki audio zostały zaktualizowane do najnowszej wersji DTS: X Pro. Sieciowy dedykowany interfejs Anthem ułatwia konfigurację – dostępny za pośrednictwem smartfona, tabletu lub laptopa za pośrednictwem ulubionej przeglądarki internetowej.

Modele MRX posiadają nową platformę elektroniczną: do 15.4 kanałów, HDMI 2.0b HDCP 2.2: oprogramowanie z możliwością aktualizacji do HDMI 2.1 (8K). Aż do czterech niezależnych wyjść (w wybranych modelach) ARC Genesis pozwala na indywidualną korektę wielu subwooferów pod kątem odpowiedzi częstotliwościowej i wyrównania czasowego. Ulepszony kanał zwrotny audio umożliwia przesyłanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości z telewizora za pomocą jednego kabla HDMI.

Wzmacniacze serii MCA równoważą złożoną dynamikę najbardziej wymagających współczesnych multimediów wielokanałowych z rzadką finezją wymaganą do zaspokojenia audiofilskich potrzeb. Zapewniają moc w wymagających obciążeniach o niskiej impedancji, niezawodność i estetykę która pasuje do eleganckich przedwzmacniaczy / amplitunerów AVM 90 i AVM 70.

Oczywiście wszystkie modele współpracują z Systemem Korekcji Akustyki Pomieszczenia ARC Genesis, czyli najnowszej wersji oprogramowania, która udoskonalona na podstawie wielu lat badań daje jeszcze lepsze wyniki niż dotychczas!

Ponad 20 lat pracy. Produkowane w Kanadzie. ANTHEM to inwestycja w najlepsze brzmienie!

Do nowych modeli należą (ceny detaliczne):

 • AVM-90 – 32 899zł / szt.
 • AVM-70 – 18 499zł / szt.
 • MRX-1140 – 19 799zł / szt.
 • MRX-740 – 14 199zł / szt.
 • MRX-540 – 8 999zł / szt.
 • MCA-525 v.2 – 16 899zł / szt.
 • MCA-325 v.2 – 12 199zł / szt.
 • MCA-225 v.2 – 9 499zł / szt.

Zachęcamy do podzielenia się informacjami!

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/Warszawy

http://www.polpak.com.pl/