ArtSound Smart Stream – witaj świecie muzycznego streamingu!

ArtSound Smart Stream – witaj świecie muzycznego streamingu!

Smart Stream belgijskiej marki ArtSound to odtwarzacz strumieniowy i przedwzmacniacz, który pozwoli Ci rozszerzyć istniejący system muzyczny o dostęp do usług sieciowych, a dedykowane wyjście “SUB OUT” pozwali na podłączenie do niego także dowolnego subwoofera.

ArtSound Smart Stream wyposażony jest w odbiornik Bluetooth 5.0 i pozwala na wygodne korzystanie z serwisów streamingowych, takich jak np. Spotify, Tidal, Qobuz czy Deezer, internetowego radia, technologii AirPlay i innych opcji. Korzystając z kilku urządzeń ArtSound Smart Stream i/lub Smart Hype jesteś także w stanie w łatwy sposób stworzyć w domu system multiroom (do 10 urządzeń). Dzięki temu, w każdym pomieszczeniu możesz odtworzyć różne treści lub je ze sobą zsynchronizować tak, by w wybranych pokojach grana była ta sama muzyka.

Choć niewielkich rozmiarów, to odtwarzacz sieciowy Smart Stream dostarcza najlepszą możliwą jakość dźwięku dla bezprzewodowego oraz przewodowego połączenia internetowego, co pozwoli Ci tchnąć nowe życie w swoje „stare” hi-fi. Oprócz wbudowanych źródeł ArtSound Smart Stream ma również szeroką gamę wejść i wyjść, co daje szerokie możliwości połączenia go z różnorodnymi urządzeniami.

Smart Stream daje wygodny dostęp do muzyki zapisanej na telefonie, tablecie lub urządzeniu pamięci USB. Obsługa dysków sieciowych NAS odbywa się poprzez technologię UpnP/DLNA. Za pomocą aplikacji 4STREAM możesz również słuchać stacji radiowych na całym świecie: TuneIn, vTuner Internalt radio, iHeartradio.

Smart Stream jest kompatybilny także z innymi urządzeniami rodziny ArtSound Smart, m.in. Smart Hyde oraz Smart Zone 4, które wygodnie obsłużysz za pomocą dedykowanej aplikacji 4STREAM.

Witaj w świecie strumieniowego przesyłania muzyki!

Specyfikacja

radio internetowe: > 10 000 stacji na całym świecie

serwisy muzyczne: Spotify Connect, TuneIn, vTuner, Deezer, Tidal, Qobuz, Amazon Music, AirPlay1, Bluetooth 5.0, NAS przez UPnP/dlna

wejścia: stereo RCA, optyczne, USB (pamięć masowa)

wyjścia: stereo RCA, koncentryczne, optyczne, wyjście na subwoofer

dodatkowe funkcje: budzik, wyłącznik czasowy (sleep timer)

połączenie internetowe: Ethernet RJ45, 2.4G Wi-Fi

sterowanie: aplikacją 4Stream (iOS + Android), API, wyjście wyzwalacza 12V

kontrola tonów: głośność, bass, treble

wymiary (wys. x szer. x gł.): 41x 148x 120mm

waga: 0.37 kg

Cena: 1099zł

ArtSound jest belgijską marką głośników oraz systemów audio. Oferuje inteligentne rozwiązania audio oraz niezawodne produkty. Celem firmy jest dostarczenie muzyki do każdego pomieszczenia. Ich asortyment jest gwarancją niezrównanej jakości i elegancji.

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

RAFKO Dystrybucja

ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
tel. 85 7479757
tel. 85 7479751
tel. kom. 607266216https://rafko.com/pl/