AudioMuzo Fans oraz Q21 zapraszają na spotkanie

AudioMuzo Fans oraz Q21 zapraszają na spotkanie pt. AUDIOFILSKIE CZWARTKI

AudioMuzoFans. Wydarzenie odbędzie się w dniu 23 marca 2023 roku, w Alembik Whisky & Rum Club, które znajduje się na Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 150/152 w Łodzi.

Na miejscu będziemy odsłuchiwać sprzętu trzech firm, Pylon Audio (w tym nowość), Fezz Audio, a także Rega. W trakcie odbędzie się również koncert zespołu Friction, w którym gra Tomek. Jest on jednym ze sprzedawców w Q21, więc znać go możecie z wizyt w salonie, ale także ze sklepowego kanału na YouTube. Na spotkaniu będą obecni również przedstawiciele firm Fezz Audio oraz Pylon Audio. Będzie można z nimi porozmawiać na wiele tematów, w tym będziecie mogli podpytać o nowość, jakiej jeszcze wam nie zdradzimy.

Pylon Audio to polska firma, która specjalizuje się w budowie kolumn głośnikowych. Jej produkty zyskały wielkie uznanie. Na miejscu do posłuchania będzie dostępna nowość, a także Jasper 23 oraz Jade 20. Z modeli Pearl 25 oraz 27, Sapphire 25, Diamond 25, 28 oraz Monitor 18 i Jasper Monitor będzie zrobiona ekspozycja, tak byście mogli obejrzeć je z bliska i ocenić.

Fezz Audio to również polska firma, ale zajmująca się głównie elektroniką — w jej ofercie znajdziemy wzmacniacze lampowe oraz tranzystorowe, a także przedwzmacniacze gramofonowe. Na miejscu do odsłuchu będą stały Fezz Lybra oraz Fezz Mira Ceti 300B. Na ekspozycji zobaczymy Silver Lunę, Torusa oraz Titanię. Dodatkowo na miejscu znajdzie się Fezz Sculptor Reference, a także Fezz Gaia Mini i Fezz Gaia.

Rega to z kolei brytyjski producent, którego najsłynniejszymi produktami są wzmacniacze oraz gramofony. Na miejscu posłuchamy Regi Planar 8 Ania, a na ekspozycji znajdą się cztery kolejne gramofony, czyli Planar 6 Exact, Planar 3, Planar 2 oraz Planar 1. Z brytyjskiej elektroniki zobaczymy Regę Elex Mk4, Elicit Mk5 oraz Regę Fono MM Mk5.

Gorąco wszystkich zapraszamy już 23 marca 2023 roku na godzinę 17 do Alembik Whisky & Rum Club.

Bardzo miło będzie nam Was wszystkich zobaczyć i porozmawiać.

Zachęcamy również do zapisania się na wydarzenie na Facebooku i zaproszenie swoich znajomych.

Link do wydarzenia na Facebook

https://www.facebook.com/events/528726772710538/?ref=newsfeed

redakcja: audiomuzofans.pl