AudioMuzoFans i Horn Distribution zapraszają na Audiofilski Czwartek

AudioMuzoFans i Horn Distribution S.A. zapraszają na “Audiofilski Czwartek”

18 kwietnia 2024 roku, o godzinie 17.00

Tubis Studio, ul. Żniwna 4/8, Łódź

W trakcie najbliższego ze spotkań w ramach „Audiofilskie Czwartki AudioMuzoFans” posłuchamy hi-endowego brzmienia, tym razem ze sprzętu legendarnej włoskiej marki Sonus faber.

Współorganizatorem tego spotkania jest Horn Distribution S.A., wyłączny dystrybutor marki.

Specjalnie na tą okazję przyjeżdża do nas przedstawiciel marki Sonus faber, Pan Livio Cucuzza, zagorzały audiofil i pasjonat doskonałego brzmienia. Nasz gość pełniący funkcję Chief Design Officer, jest projektantem marki i jedną z najważniejszych postaci dla rozwoju produktów Sonus faber.

Nasz gość przedstawi zarówno markę jak i prezentowane głośniki Sonus faber. Prezentacja będzie prowadzona w języku angielskim ze wsparciem tłumaczeniowym. Gość będzie dostępny dla Państwa, by odpowiedzieć na Wasze pytania podczas całego spotkania.

Bohaterami naszego spotkania są kolumny Sonus faber z serii Homage, Serafino G2.

Swoją nazwę kolumny głośnikowe zawdzięczają legendarnemu włoskiemu lutnikowi, Santo Serafino. W XVIII-wiecznej Wenecji Santo Serafino po mistrzowsku budował skrzypce, które łączyły w sobie piękno i dźwięk. Zgodnie z jego dziedzictwem, druga generacja głośników Sonus faber Serafino łączy w sobie artyzm i doskonałość dźwięku. Dzięki ulepszonym przetwornikom i udoskonalonej zwrotnicy, druga generacja Serafino odtwarza magię występu na żywo.

Reprezentantem najnowszej części oferty marki będzie aktywny system głośników stereo typu all-in-one, Sonus faber Duetto, z dźwiękiem wypełniającym całe pomieszczenie, popularyzujący markę wśród miłośników muzyki między innymi z serwisów streamingowych i źródeł cyfrowych.

Gość specjalny

Z wielką przyjemnością powitamy również naszego kolejnego gościa, Pana Wojciecha Stanisza, muzyka, basistę i lidera Wojtek Stanisz Quartet. Artysta przybliży nam wybrane kompozycje z najnowszego albumu formacji, „Szuflandia” (https://bfan.link/szuflandia) zawierającą muzykę z pogranicza jazzu i fusion i opowie o kulisach jej powstania. Wydawnictwo to będzie można nabyć również na miejscu i jest to unikatowa możliwość zdobycia autografu twórcy.

Gorąco zapraszamy już 18 kwietnia 2024 roku, na godzinę 17 do Tubis Studio https://tubis.studio/ . Wejście będzie otwarte dla miłośników najlepszej muzyki i AudioMuzoFans.

Przewidujemy zakończenie spotkania ok. godziny 20.30.

Zachęcamy do zapisania się na wydarzenie na Facebooku i zaproszenie swoich znajomych.

Zapraszamy!