Buchardt Audio P300 już dostępne w innych kolorach!

Buchardt Audio P300 już dostępne w innych kolorach!

Już możecie zamawiać w naszym sklepie internetowym oraz na miejscu nowe warianty kolorystyczne kolumn Buchardt P300 – brzoskwiniowym, oceanicznym oraz oliwkowym. Dzięki nowym opcjom kolumny mogą być nie tylko źródłem świetnej jakości dźwięku, ale i bardzo ładnym meblem, który idealnie dopełni pomieszczenie, w którym odsłuchujemy muzyki na co dzień.

Buchardt P300 to kolumna nietypowa, ale niesamowicie ciekawa — jest to bowiem konstrukcja zamknięta z membraną bierną, znaną już z modelu wyższego, S400 MkII. Jest to kolumna kierunkowa, co pozwala na prostsze jej ustawienie w pomieszczeniach z kiepską akustyką.

Celem producenta było stworzenie tańszej kolumny o filozofii oraz charakterystyce brzmieniowej znanej z modelu S400 w niższej cenie. Sztab projektantów poczynił wszystko, co było możliwe, by to uzyskać. Efekty zaskoczyły samego Buchardta.

Buchardt P300 mimo swojej kompaktowości nie potrzebuje subwoofera nawet w większych pomieszczeniach. Nowy, sześciocalowy przetwornik średnio-niskotonowy w połączeniu z membraną pasywną 5” x 8” zapewnia bardzo dobry, zwarty i bogaty bas. Średnica jest niesamowicie muzykalna, z dużą ilością detali, które zostały przedstawione w naturalny sposób. Wysokie tony są bardzo klarowne i przyjemne. Dzięki temu scena, którą prezentują wspomniane Buchardty P300 jest szeroka, dokładna i głęboka.

P300 są jedną z kolumn, które dzięki swojej konstrukcji są bardzo uniwersalne. Dobrze sprawdzą się w różnych pomieszczeniach, od kilkunastu metrów do nawet 30, w takich z lepszą, jak i gorszą akustyką, a do tego bardzo dobrze pasują do wielu wzmacniaczy. Wśród naszych ulubionych połączeń znajdują się takie sprzęty jak Audiolab 7000A, Cambridge Audio CXA81, czy też Atoll IN100. W naszym salonie możecie ich przesłuchać, razem z wieloma innymi opcjami, do czego gorąco zapraszamy.

Dystrybucja w Polsce:
Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl