Cambridge Audio sieciowe odtwarzacze audio z Roon Ready

Cambridge Audio dodaje do swoich sieciowych odtwarzaczy audio platformę Roon Ready, służącą do przesyłania sygnału wysokiej rozdzielczości i zarządzania muzyką


Flagowy odtwarzacz plików EDGE NQ firmy Cambridge Audio oraz wielokrotnie nagradzany sieciowy odtwarzacz strumieniowy CXN (V2) mają teraz wbudowaną platformę przesyłania strumieniowego i zarządzania muzyką w wysokiej rozdzielczości firmy Roon.
Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i budowie urządzeń służących do odtwarzania muzyki, dla inżynierów w Cambridge Audio było jasne, że posiadacze produktów tej firmy chcą słuchać swoich
kolekcji muzycznych na różne sposoby. Roon Ready poszerza bogactwo opcji, które już teraz oferują streamingowe odtwarzacze plików tej brytyjskiej firmy.


Aktualizacja oprogramowania, obejmująca Roon Ready, jest obecnie dostępna dla EDGE NQ i CXN (V2). Po zaktualizowaniu tych produktów Roon wykryje je w sieci i zapewni najwyższą możliwą jakość dźwięku, a nawetumożliwi kontrolę głośności bezpośrednio z interfejsu użytkownika Roon. Certyfikat Roon Ready oznacza, że streamery audio EDGE NQ i CXN (V2) łączą się z Roon bez konieczności dodatkowej konfiguracji.
Streamery audio obsługujące Roon Cambridge Audio EDGE NQ
Ten flagowy odtwarzacz plików audio zaskakuje wszechstronnością, oferując zarówno odtwarzanie plików, jak i funkcjonalność przedwzmacniacza.

Moduł StreamMagic, będący w centrum NQ, jest teraz jeszcze lepszy, dzięki
czemu Edge NQ może odtwarzać muzykę z dowolnego źródła. Nowa płytka drukowana i precyzyjna inżynieria pozwoliły zmniejszyć zakłócenia, zapewniając czysty i precyzyjny dźwięk.
Cambridge Audio CXN (V2) Odtwarzacz plików CXN (V2) to kolejna wersja wielokrotnie nagradzanego urządzenia, teraz jeszcze lepsza.
Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby odtwarzać sygnał cyfrowy z wielu różnych źródeł, upsamplując go i uzyskując dzięki temu ogromną poprawę jakości dźwięku. Dzięki większej mocy procesorów DSP CXN drugiej generacji oferuje znaczącą poprawę odtwarzanego dźwięku.
Informacje o Roon Roon to system zarządzania i odtwarzania muzyki z plików wysokiej rozdzielczości w wielu pomieszczeniach.
Zdjęcia, biografie, recenzje, teksty piosenek, kompozytorzy i wiele innych informacji dodawane są w nim automatycznie.
Roon łączy również Twoje pliki osobiste z milionami utworów dostępnych w TIDAL i Qobuz, dzięki czemu możesz zacząć podróż po znanej Ci muzyce, aby następnie zacząć odkrywać nowe utwory z całego świata.
Roon działa na większości komputerów Mac, Windows i Linux jako serwer i może być obsługiwany z poziomu smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS.
Aby uzyskać więcej informacji: www.roonlabs.com

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl

Redakcja: audiomuzofans.pl

J.S.