Nowe funkcjonalności głośników Denon Home

Nowe funkcjonalności głośników Denon Home – zmiana utworów bezpośrednio na głośniku oraz dostosowanie poziomu basu w zależności od umiejscowienia

Dzięki najnowszej aktualizacji aplikacji i oprogramowania HEOS, posiadacze głośników Denon Home otrzymują dwie nowe funkcjonalności.

Dostosowanie poziomu basu w zależności od umiejscowienia
Biorąc pod uwagę ich rozmiar, głośniki Denon Home mogą odtwarzać oszałamiająco głęboki bas. Gdy głośnik zostanie umieszczony blisko ściany lub w narożniku pokoju, bas może być nawet nieco przytłaczający. Ten fizyczny efekt nie może zostać skompensowany przez standardowe strojenie tonów niskich/wysokich, które jest dostępne w aplikacji HEOS służącej do sterowania głośnikiem Denon Home.


Denon Home oferuje teraz korektor umiejscowienia Placement EQ, który kontroluje reprodukcję basu z uwzględnieniem lokalizacji głośnika (wolnostojący, blisko ściany, w narożniku).

Korektor Placement EQ działa w czasie rzeczywistym, co oznacza, że użytkownik może przełączać się między trzema ustawieniami i natychmiast usłyszeć efekt. Charakterystykę basu można dostroić w zależności od odtwarzanej muzyki lub osobistych upodobań. Standardowe sterowanie tonami niskimi i wysokimi uzupełnia tę regulację, co oznacza, że istnieje wiele opcji uzyskania najlepszego dźwięku z głośnika Denon Home.

Jeszcze wygodniejsze sterowanie
Głośniki Denon Home umożliwiają sterowanie głośnością, odtwarzanie / pauzowanie i wybór ustawień Quick Select za pośrednictwem górnego panelu głośnika. Najnowsza aktualizacja oprogramowania umożliwia użytkownikom zmienianie utworów bezpośrednio na głośniku Denon Home bez konieczności korzystania z telefonu i aplikacji.

Wszystkie głośniki Denon Home mają przycisk Play/Pause. Podczas słuchania muzyki jednokrotne naciśnięcie tego przycisku wstrzymuje odtwarzanie bieżącego utworu. Po dwukrotnym dotknięciu przycisku użytkownicy mogą przejść do następnego utworu. Trzykrotne dotknięcie spowoduje przejście do poprzedniego utworu lub początku bieżącego utworu.

Aktualizacja będzie dostępna od 25 czerwca 2020 roku dla wszystkich głośników Denon Home:
https://bit.ly/DenonHome150
https://bit.ly/DenonHome250
https://bit.ly/DenonHome350

Głośnik Denon Home powinien być włączony i podłączony do Internetu, aby otrzymywać aktualizację HEOS po otwarciu aplikacji HEOS. W przypadku wybrania automatycznych aktualizacji podczas konfigurowania głośnika, aktualizacja powinna być już dostępna na urządzeniu.

Dystrybucja w Polsce:

Horn Distribution S.A.,

ul. Kurantów 34,

02-873 Warszawa,

www.horn.pl