Nagrody EISA – 6 produktów z oferty Horn Distribution.

Nagrody EISA rozdane – jest wśród nich aż 6 produktów z oferty Horn Distribution.

Warszawa, 15 sierpnia 2019 r – Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tegorocznej edycji nagród EISA, spośród wszystkich przyznanych nagród, aż sześć otrzymały produkty znajdujące się w naszej dystrybucji. Oto nasi bohaterowie i kategorie, w których produkty wyróżniono:

KOMPAKTOWY SYSTEM STEREO EISA 2019–2020
MARANTZ MELODY X (M-CR612

Łącząc styl, łatwą obsługę, wszechstronność i zaawansowanie, seria kompaktowych systemów Melody firmy Marantz od dawna cieszy się uznaniem, a M-CR612, znany też jako Melody X, jest najlepszym, jaki do tej pory powstał. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – błyszczącej czerni i, klasycznym dla Marantza, „szamapańskim złocie” – odtwarza płyty CD, muzykę z sieci i serwisów, w tym Spotify, Tidal, Deezer, TuneIn Radio, z eteru FM/DAB+, ma wejścia analogowe i cyfrowe, LAN, Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2. Nie zabrakło wyjścia słuchawkowego, jest nawet subwooferowe. Melody X, kompatybilny z systemem HEOS, może zostać użyty jako część bezprzewodowego systemu strefowego. Jest też sterowany przez wszystkie główne typy asystentów głosowych (Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri). Dwie pary zespołów głośnikowych, które podłączymy, będą miały niezależną regulację głośności, opcjonalnie będzie można podwoić moc dostarczaną do jednej pary. System jest więc wybitnie elastyczny, a jego brzmienie soczyste i przyjemne.

_

AMPLITUNER AV EISA 2019–2020
DENON AVR-X2600H

Denon AVR-X2600H to połączenie łatwej obsługi z czystą mocą. Ze wsparciem dla Dolby Atmos, DTS:X i wirtualnymi trybami wysokości sceny dźwiękowej, amplituner formatu 7.2 odpowiada wymaganiom współczesnego, wielokanałowego pola walki. Typowe dla Denona wyposażenie obejmuje strefowe strumieniowanie HEOS i pomagający w ustawieniach Setup Assistant, do czego dodano AirPlay 2 i eARC. Słuchawki podłączymy również przez Bluetooth, a funkcje wybiegające jeszcze bardziej w przyszłość to HDCP 2.3 i ALLM, dedykowane graczom konsolowym. Sterowanie głosem jest możliwe w systemach Google Assistant i Siri. Dla wielu użytkowników najważniejsza będzie jednak jakość brzmienia, a ta jest odpowiednia zarówno dla emocji filmowych, jak i muzycznych wzruszeń.

_

SYSTEM GŁOŚNIKOWY KINA DOMOWEGO BEST BUY EISA 2019–2020

DALI OBERON SERIES

Seria OBERON firmy DALI udowadnia, że połączenie skandynawskiego wzornictwa, duńskich kompetencji w technice głośnikowej i doświadczenia w kreowaniu dźwięku tworzy produkt wybitny. Od najmniejszego modelu OBERON 1, przez większy podstawkowy OBERON 3, już wolnostojący OBERON 5, aż po najmocniejszy OBERON 7, relacja jakości do ceny jest doskonała. W serii jest też naścienny OBERON On-Wall i centralny VOKAL, więc można złożyć system kina domowego. Wykorzystując rozwiązania wcześniej wprowadzone w wyższych seriach EPICON i RUBICON, a ograniczając tylko luksusowe wykończenie obudów, DALI przygotowało zespoły głośnikowe potrafiące zachwycić swoim brzmieniem nawet wybrednych audiofilów, co przekłada się też na spektakularne efekty podczas odtwarzania ścieżek dźwiękowych.

_

SYSTEM DŹWIĘKOWY TV EISA 2019–2020

DALI KATCH ONE

Jak poprawić głośniki bezprzewodowe KATCH? Poprzez ich powiększenie i rozwinięcie funkcjonalności do formy odpowiedniej dla zastosowania zarówno pod telewizorem, jak i w wielu innych miejscach, w których tylko słuchamy muzyki. Przygotowano kilka opcji montażu, – zarówno naściennego, jak i „stolikowego”, – wraz z odpowiednimi akcesoriami. Stereofoniczny układ głośnikowy KATCH ONE zawiera 6 przetworników i 4 membrany bierne, 4 wzmacniacze z procesorem DSP, a wszystko to bardzo zręcznie „spakowano” w płytkiej, stylowej obudowie. Możemy dostarczyć sygnał z telewizora lub źródeł muzycznych (przez HDMI ARC, cyfrowe optyczne, analogowe 3,5 mm lub Bluetooth aptX), a otrzymamy zaskakująco dojrzały, zrównoważony, naturalny i plastyczny dźwięk, jakiego z tańszych soundbarów nie uświadczymy. Czystość wokali i dialogów jest wyśmienita, bas – nasycony i ładnie rozciągnięty. Urządzenie jest też łatwe w obsłudze, zdalnie sterowane pilotem własnym lub telewizora. To dyskretne, praktyczne, ale i wyrafinowane rozwiązanie stereofoniczne.

_

EISA IN-CAR SMART UPGRADE 2019-2020

ALPINE PWD-X5

Przy tak wielu samochodach z wbudowanymi niestandardowymi systemami audio czasami trudno jest określić, jak je ulepszyć – ale Alpine ma na to odpowiedź w postaci PWD-X5. Wystarczająco mały, aby można go schować pod przednim siedzeniem, łączy w sobie cyfrowy procesor sygnału, aktywny subwoofer i cztery kanały wzmacniające. Może też być zasilany przez połączenia na poziomie głośników lub przedwzmacniacza. Jest nawet w komplecie ze wszystkimi wymaganymi kablami. Sterowanie odbywa się za pomocą dostarczonego przewodowego kontrolera lub aplikacji na smartfona. Urządzenie ma również wtyczkę USB do dodania Bluetooth do systemu samochodowego. Jest to najłatwiejsza i najskuteczniejsza aktualizacja, jaką możesz wykonać.

_

EISA IN-CAR DASHCAM 2019-2020

ALPINE DVR-F800PRO

Oprócz światowej klasy samochodowych produktów audio i multimedialnych, Alpine oferuje również szeroką gamę kamer samochodowych, a niesamowity DVR-F800PRO jest niezwykle zaawansowany, wykraczając daleko poza zwykłe rejestrowanie podróży. Oprócz bardzo wyraźnych zdjęć zarówno w dzień, jak i w nocy, rejestrator DVR-F800PRO oferuje również funkcje wspomagania kierowcy, które zwykle występują tylko w ekskluzywnych pojazdach. Należą do nich ostrzeżenie przed kolizją i zjazdem z pasa ruchu oraz baza danych fotoradarów, którą można przesłać. To o wiele więcej niż tylko kolejna kamera samochodowa!