Elektronika Moon by Simaudio w sklep.RMS.pl!

Elektronika Moon by Simaudio w sklep.RMS.pl!

Dołączyliśmy do grona oficjalnych dilerów produktów Moon w Polsce

Sklep.RMS.pl informuje o wprowadzeniu do oferty elektroniki Moon by Simaudio, którą można teraz nabyć w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym z możliwością odsłuchu.

Stojąca za marką Moon firma powstała ponad 35 lat temu w Kanadzie, gdzie od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio. Początek jej działalności skupiony był na segmencie profesjonalnym, a dopiero po 10 latach działalność została rozszerzona o modele dedykowane kategorii hi-fi.

Taka historia marki to znakomite potwierdzenie wiedzy i doświadczenia, jakie stoją za urządzeniami Moon by Simaudio, wyodrębnionymi jako seria referencyjna – dziś stanowi ona już całą ofertę marki. Jeśli to nie jest potwierdzeniem jakości, to ciężko o lepsze argumenty.

Dlatego właśnie z przyjemnością dołączyliśmy do grona polskich dilerów marki i oferujemy pełną ofertę produktową Moon by Simaudio, w tym wzmacniacze, przedwzmacniacze, oraz odtwarzacze (strumieniowe czy CD).

Urządzenia Moon by Simaudio można już zakupić w naszym sklepie internetowym sklep.RMS.pl oraz stacjonarnie z możliwością odsłuchu z wybranymi kolumnami z oferty.

Sklep.RMS.pl

Hetmańska 33B

15-727 Białystok