Nowe komponenty linii głośników Focal Aria K2

Nowe komponenty linii głośników Aria K2 zapewniające najwyższą jakość muzyki i filmów

Focal, wiodący francuski producent w branży audio, prezentuje najnowsze dodatki do rodziny Aria K2 – model podstawkowy oraz głośnik centralny, pozwalające na stworzenie szeregu ekscytujących konfiguracji hi-fi i kina domowego, wraz z kolumną podłogową Aria K2 936 wprowadzoną na rynek w zeszłym roku. Aria K2 to specjalna edycja oryginalnej, wysokowydajnej serii Aria 900, zaprezentowanej po raz pierwszy przez firmę Focal w 2013 roku.

TECHNOLOGIA I SAVOIR-FAIRE MARKI FOCAL

Aria K2 906 i Aria K2 Center dołączają do Arii K2 936, oferując wyjątkowe wrażenia słuchowe dzięki wykorzystaniu w przetwornikach głośnikowych kultowej membrany K2. Wyprodukowane we Francji we własnych warsztatach Focal, membrany z włókna aramidowego gwarantują czysty, precyzyjny i dynamiczny dźwięk. Wnoszą również świeży, pełen charakteru design do tej wyjątkowej serii w asortymencie produktów domowych Focal.

PRODUKTY POWIĄZANE

Produkty z rodziny Aria K2 współpracują ze sobą w doskonałej harmonii estetycznej i dźwiękowej. Aria K2 936 lub 906 mogą być instalowane samodzielnie lub mogą być połączone z Aria K2 Center w systemie kina domowego. Focal zaleca również połączenie tej serii z subwooferem Sub 1000 F, aby zapewnić instalacji kina domowego głębokie i potężne uderzenie basu.

WYKOŃCZENIE ASH GREY KLASY HIGH-END

Produkty Aria K2 to wyrafinowany styl, który jest nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy. Obudowy zyskały ekskluzywne wykończenie w kolorze Ash Grey, charakterystyczne dla Focal – stosowane również w flagowych produktach firmy Utopia – które w połączeniu z panelem przednim z efektem skóry dodaje głośnikom elegancji i ponadczasowości.

FNCE S.A.
ul. Kurantów 34 
02-873 Warszawa
 www.fnce.eu

Chcecie porozmawiać o audio i muzyce?

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOK

AudioMuzoFans