Focal przedstawia dwa nowe kolory linii produktów – Kanta

Focal przedstawia z radością dwa nowe kolory wykończenia swojej bardzo popularnej linii produktów – Kanta.

Naszym ostatecznym celem jest dostarczanie coraz większej satysfakcji poprzez oferowane przez nas produkty. Dlatego też stale wprowadzamy innowacje i odkrywamy na nowo. Produkowana we Francji w specjalistycznych zakładach produkcyjnych firmy Focal, linia Kanta to nowa generacja wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogich kolumn głośnikowych oferujących wyrafinowane wzornictwo oraz unikatowe rozwiązania technologiczne. Kanta ucieleśnia francuską jakość wykonania i stanowi idealny punkt wejściowy do świata Hi-Fi.

Teraz rozwijamy naszą linię Kanta, dodając dwa nowe wykończenia! Będą one dostępne w modelu Kanta N°2 w pierwszej kolejności, a następnie w całej gamie w 2021 roku.

CARRARA WHITE

(obudowa i przedni panel)

Wykończenie Carrara White zastępuje stary biały panel przedni i czarne wykończenie obudowy.

W rezultacie powstał smuklejszy, bardziej elegancki głośnik, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi, designerskimi wnętrzami.

WALNUT HG

(na obudowie i czarny lakier na przednim panelu)

Wykończenie obudowy w kolorze Walnut (orzecha włoskiego) – z lakierem o wysokim połysku, który dodaje blasku – w połączeniu z frontem z czarnego lakieru sublimuje naszą drewnianą obudowę i doskonale wzbogaca naszą dotychczasową ofertę matowych wykończeń. Akcentuje on design Kanta, nadając mu niesamowitą prezencję i styl. Jeszcze bardziej podnosi postrzeganą wartość produktu, pozostając jednocześnie wierną jego “etosowi”, aby idealnie wpasować się w tradycyjne, wyrafinowane wnętrza.

Wszystkie dostępne wykończenia.

Te wykończenia będą dostępne w modelu Kanta N°2 od początku lata 2020 r. (w tej samej cenie). Od 2021 roku będziemy mieli przyjemność oferować je w całej gamie.

Dystrybucja w Polsce:

FNCE S.A. (Focal Naim Central Europe)

ul. Kurantów 34
02-873 Warszawa

https://www.fnce.pl/pl/PL

redakcja. audiomuzofans.pl