Focal przedstawia nowe produkty z serii LITTORA 200

Czyste doświadczenie dźwiękowe na zewnątrz!
Focal przedstawia nowe produkty z serii LITTORA 200


Francuska ekspercka marka audio Focal prezentuje linię produktów przeznaczonych do odsłuchu w warunkach morskich, przybrzeżnych i wilgotnych: Littora 200. W ramach tej linii trzy produkty
zostały specjalnie opracowane, aby wprowadzić dźwięk do przestrzeni zewnętrznych, takich jak ogrody, tarasy, obszary basenowe, kuchnie na świeżym powietrzu i inne. OD Sat 5, OD Stone 8, OD Sub 12. Pięknie
zaprojektowane, dyskretne i oferujące wyjątkowo wysoką jakość dźwięku, produkty te doskonale uzupełniają się pod względem estetycznym i dźwiękowym, tworząc bezkompromisowy system audio. Ich wszechstronność i łatwość integracji pozwalają na dopasowanie do każdej powierzchni, w dowolnym miejscu i przez imponująco długi czas.


TRZY PRODUKTY, KILKA OPCJI SYSTEMOWYCH
Głośnik OD Stone 8 to model o wyjątkowym wyglądzie, w kształcie “kamyka” i z eleganckimi wykończeniami ; OD Sat 5 to dyskretny i wszechstronny głośnik dostarczany wraz z uchwytami do montażu w ścianie lub w podłodze; OD Sub 12 to półprzezroczysty subwoofer oferujący systemom potężny i otulający bas. Te trzy modele, stosowane samodzielnie lub razem jako kompletny system, zapewniają harmonijną instalację i wysokiej klasy dźwięk na zewnątrz.
WZORN ICTWO I WYKOŃCZENIE
Głośnik OD Stone 8 prezentuje unikalną konstrukcję w kształcie “kamyka” i jest dostępny w trzech wersjach wykończenia: Limestone, Sand i Basalt. Są one “teksturowane”, co daje efekt skały, dzięki czemu
wyglądają olśniewająco i doskonale komponują się z otoczeniem. Ponadto, w celu optymalnego
dostosowania do każdego rodzaju środowiska zewnętrznego, Focal oferuje również różne
wykończenia dla swoich produktów OD Sat 5 i OD Sub 12, dostępne w wykończeniu Dark lub Light.
.
ODPORNE NA KAŻDĄ POGODĘ
Produkty Littora 200 są wyposażone w stożkowe przetworniki głośnikowe IRIS IP, opracowane przez
Focal, aby wytrzymać wszelkie warunki pogodowe, bez utraty jakości dźwięku. Oprócz obróbki anty-UV,
satelita OD Sat 5 posiada certyfikat IP55, a OD Stone 8 i Sub 12 certyfikat IP45, międzynarodowe standardy gwarantujące ochronę przed wnikaniem pyłu i wody.


FRANCUSKIE KNOW-HOW Z FOCAL
Poza odpornością na warunki atmosferyczne, membrana zawarta w głośnikach produktów pomaga zapewnić wyjątkowo wysoką jakość reprodukcji dźwięku na zewnątrz, co jest owocem know-how dźwiękowego Focal obejmującego ponad 40 lat. OD Stone 8 i OD Sat 5 zawierają również aluminiowy współosiowy głośnik wysokotonowy w kształcie litery “M”, zapewniający wyraźną i zdefiniowaną reprodukcję wysokich tonów w dużych przestrzeniach. Głośniki są wyposażone w transformator mocy, który umożliwia ich połączenie w system 100V.
Moc transformatora można dostosować do poziomu głośności każdego z głośników wchodzących w skład systemu. Dzięki temu łatwemu połączeniu można pokryć duży obszar odsłuchu, uzyskując krystalicznie czysty dźwięk.

Dostępność STYCZEŃ 2023

FNCE S.A.
ul. Kurantów 3402-873 Warszawa www.fnce.eu