IKKO Audio, czyli świetne brzmienie i stylowy wygląd w super cenie.

IKKO Audio, czyli świetne brzmienie i stylowy wygląd w przystępnej cenie

IKKO Audio Technology to marka, którą powinni zainteresować się wszyscy użytkownicy poszukujący świetnie brzmiących, a przy tym rozsądnie wycenionych produktów. Szczególnie, że czytelnicy audiomuzofans.pl modele tej marki mogą kupić teraz w jeszcze niższych cenach.

Pod nazwą IKKO kryje się młoda marka z Chin należąca do dużego producenta rozwiązań OEM i ODM. Na globalnym rynku zadebiutowała ona pod koniec 2018 roku i błyskawicznie – za sprawą modelu OH1 – zdobyła ogromne uznanie tak w oczach tak recenzentów, jak i użytkowników. Jej produkty w Polsce dostępne są dzięki firmie Audeos, która jest oficjalnym dystrybutorem IKKO Audio Technology.

Od teraz do końca września 2020 roku wszyscy czytelnicy audiomuzofans.pl mogą kupić produkty IKKO w cenie niższej o 15% w sklepie Audeos.pl. W tym celu podczas zamówienia wystarczy wprowadzić specjalny kod: “AMF15”. Do kogo kierowane są poszczególne modele firmy?

IKKO OH1 Meteor

OH1 to pierwsze słuchawki dokanałowe w ofercie IKKO, które są zarazem jej pierwszym produktem. Model ten wyróżnia się charakterystycznymi obudowami w kolorze niebieskim, których przednie panele mają przypominać meteoryty. Obudowy wykonana są z bardzo lekkiego stopu aluminium (ich ciężar to tylko 3 g!), a do tego są idealnie wyprofilowane, dzięki czemu wygodnie spoczywają w małżowinach.

IKKO OH1 to hybrydowe rozwiązanie gwarantujące brzmienie wyraźnie wykraczająca ponad ich półkę cenową. Przetwornik dynamiczny z membraną 10 mm z kompozytu polimerowego pokrytego tytanem reprodukuje pełne i szybkie niskie tony, a pojedyncza zbalansowana armatura amerykańskiej marki Knowles (model 33518) odpowiada za realistyczne oddanie wyższych częstotliwości.

IKKO OH1 dostępne są w cenie 649 PLN ( https://audeos.pl/pl/p/Ikko-OH1-hybryda-dynamik-armatura%2C-odpinany-kabel-/883)

IKKO OH10 Obsidian

OH10 to młodszy brat modelu OH1, który jest nieco droższym produktem. Wynika to m.in. z nowych kopułek, które wykonano z miedzi, a do tego pokryto tytanową powłoką. Materiał ten nie tylko zwiększa wytrzymałość obudów, ale jest również przyjemny w kontakcie ze skórą i zapobiega namnażaniu się bakterii. Czarne, błyszczące kopułki przypominają obsydian.

IKKO OH10 to również model hybrydowy z przetwornikiem dynamicznym 10 mm (pokryty tytanem) i armaturowym marki Knowles. Wyróżnia się on jednak komorą akustyczną pokrytą platyną, która gwarantuje pełniejsze brzmienie i większą scenę.

IKKO OH10 dostępne są w cenie 899 PLN (https://audeos.pl/pl/p/ikko-OH10-hybrydowe-sluchawki-dokanalowe/1015)

IKKO ITM03 Zerda

ITM03 to pierwszy przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy z funkcją wzmacniacza słuchawkowe IKKO. Bazuje on na układzie CS43198, a więc flagowym rozwiązaniu Cirrus Logic, które obsługuje dźwięk 32-bit/384 kHz i pliki DSD do 256. Zerda to naturalne, a przy tym rozdzielcze i szczegółowe brzmienie.

DAC/AMP ma moc gwarantującą napędzenie nie tylko słuchawek dokanałowych, ale i większości modeli nausznych. Unikatowym rozwiązaniem jest wyjście optyczne, co umożliwia współpracę z wieloma systemami stacjonarnymi. Model tak pod kątem koloru obudowy, jak i brzmiania został idealnie dopasowany do OH1 Meteor.

IKKO IT03 wyceniony jest na 429 PLN. Dostępna jest tak wersja USB typu C (https://audeos.pl/pl/p/ikko-Zerda-ITM03-przenosny-DACAMP-CS43198-USB-C/1052), jak i Lightning pod iPhone’y (https://audeos.pl/pl/p/Ikko-Zerda-ITM03-przenosny-DACAMP-CS43198-Lightning/1053)

IKKO ITB05 Arc

ITB05 to innowacyjny adapter Bluetooth (na kablu), który przygotowano dla użytkowników słuchawek ze złączami 2pin lub MMCX. Umożliwia on zmianę tradycyjnych modeli w rozwiązania bezprzewodowe. Wyróżnia się on zaawansowanym układem QCC3034 firmy Qualcomm, który obsługuje Bluetooth 5.0 oraz kodeki aptX i aptX HD.

Arc

IKKO Arc wyposażony został w dwa układy audio AK4377 firmy AKM, dzięki czemu ma zbalansowane wyjście. Arc na tle innych adapterów Bluetooth wyróżnia się nie tylko wyższą mocą wyjściową (2 Vrms), ale i czystszym sygnałem. ITB05 to również stylowe wzornictwo, które idealnie dopasowano do modelu OH10.

IKKO ITB05 wyceniony jest na 599 PLN. Dostępny jest w wersji MMCX (https://audeos.pl/pl/p/ikko-Arc-ITB05-MMCX-adapter-Bluetooth-aptxHD/1192) i 2pin (https://audeos.pl/pl/p/ikko-Arc-ITB05-2pin-adapter-Bluetooth-aptxHD/1191)

Informacje na temat dystrybutora:

Audeos

www.audeos.pl