JESIENNE PROMOCJE – Zestawy stworzone tak, aby grać najlepiej!

JESIENNE PROMOCJE

Zestawy stworzone tak, aby grać najlepiej!

Klienci często proszą nas o skompletowanie różnych zestawów do ich pomieszczeń odsłuchowych. Wybraliśmy kilka z naszych bestsellerowych produktów i dobraliśmy je w idealne zestawy. Każdy z nich zaspokoi gusta różnych osób, dopasuje się do różnych pomieszczeń, ale łączy je jedno: grają fenomenalnie!

Stylowa seria Paradigm Monitor SE to doskonałe wprowadzenie do świata dźwięku o wysokiej wydajnośc bez rujnowania domowego budżetu. Pełna najnowocześniejszej technologii oraz komponentów spotykanych zwykle w dużo droższych konstrukcjach!

Pierwszy zestaw to kolumny Paradigm Monitor SE Atom, czyli kolumna podstawkowa idealna do mniejszych pomieszczeń. Do tego fenomenalny wzmacniacz TAGA Harmony HTA-700B v.3 oraz okablowanie ETPC-TS i Azure 14-2C. Czego chcieć więcej? Dobrej ceny, czyli jedyne 2399zł za zestaw.

Drugi zestaw to kolumny podłogowe Paradigm Monitor SE 3000F, w parze z klasycznym wzmacniaczem hybrydowy HTA-800, okablowanie TPC-TS oraz Azure 14-2C. O czystość energii elektrycznej zadba filtr PF-600. Cena zestawu to 4599zł.

Trzeci zestaw jest oparty o najwyższy model z serii, dla najbardziej wymagających pomieszczeń: Paradigm Monitor SE 6000F. Elektronika to bestsellerowy wzmacniacz HTA-1200 – prawdziwa hybrydowa moc! Okablowanie? Oczywiście TPC-TS i Azure 14-2C oraz filtr zasilania PF-1000 v.2. Cena całego zestawu: 6399zł.

Kolumny podłogowe TAGA Harmony TAV-616F z serii Audio-Video są oparte na technologii modelu TAV-606 ze zwiększoną dynamiką i prezentacją sceny dźwiękowej, aby sprostać wymaganiom systemów klasy premium wielokanałowych oraz stereo. Klasyczny design doskonale współgra ze zintegrowanym wzmacniaczem hybrydowym HTA-800. Wzmacniacz ten wykorzystuje lampy 6N3 w sekcji przedwzmacniacza oraz czterech tranzystorów firmy Toshiba na wyjściu. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo ciepły, liniowy i realistyczny dźwięk o wysokiej dynamicznej prezentacji.

Do zestawu TAGA Harmony do zestawu dołącza filtr zasilania PF-1000 oraz idealnie dopasowane okablowanie z najnowszej serii ETPC-TS!

Tylko teraz ten zestaw w cenie 3499zł!

SPRAWDŹ WIĘCEJ INFORMACJI

www.polpak.com.pl/promocje

SKONTAKTUJ SIĘ

tel.: (22) 353-14-14, wew. 1

darek@polpak.com.pl

salon@polpak.com.pl