Kable Wireworld Silver Sphere HDMI 2.1

Kable Wireworld Silver Sphere HDMI 2.1

Wireworld Cable Technology, jeden z najbardziej cenionych producentów okablowania audio i wideo, ogłosił wprowadzenie na rynek kabla Silver Sphere HDMI. Wykorzystuje on wyjątkową wewnętrzną strukturę Wireworld Uni-Path, srebrzone przewodniki z miedzi beztlenowej, wtyczki HD-Grip i izolację Composilex 3. Zabiegi te pozwoliły na znaczącą poprawy jakości dźwięku i obrazu przy jednoczesnej poprawie szybkości transmisji danych, do 48 Gb/s, wymaganej w aplikacjach wideo nowej generacji (4K).

Konstrukcja kabla Uni-Path firmy Wireworld zapewnia doskonałe ekranowanie, które zmniejsza zakłócenia i straty sygnału, a także poprawia wierność i jakość obrazu oraz dźwięku, a także obsługuje sygnały wymagające prędkości przesyłu do 48 Gb/s na dłuższych odcinkach niż w przypadku konwencjonalnych kabli. Pokryty grubą warstwą srebra, kabel HDMI Silver Sphere znacznie przewyższa surowe standardy DPL, które mówią o prędkości przesyłu na poziomie 18 Gb/s. Oznacza to, że jest on zgodny ze wszystkimi funkcjami i możliwościami, jakie daje standard HDMI 2.0. Co więcej, kabel zostanie wkrótce certyfikowany według normy HDMI 2.1, jak tylko zostaną opublikowane najnowsze normy dotyczące Certyfikowanych Standardów Testowania (Certified Testing Standards).

Wtyki HDMI HD-Grip firmy Wireworld rozwiązują typowe problemy związane z utratą styku i wypadaniem kabli. W przeciwieństwie do konkurentów, funkcja samozamykania HD-Grip jest tak prosta w użyciu, jak użytkowanie standardowego kabla, a zwiększona siła retencji jest korzystniejsza w porównaniu z innymi, bardziej złożonymi konstrukcyjnie rozwiązaniami. Oprócz bezpieczeństwa samozamykających się wtyczek HD-Grip redukuje szum generowany przez wibracje, co znakomicie poprawia odzworowanie drobnych szczegółów obrazu i dźwięku.

O firmie Wireworld

Wireworld Cable Technology, założona w 1992 roku przez projektanta przemysłowego Davida Salza, jest wiodącym dostawcą najnowocześniejszych cyfrowych i analogowych technologii kablowych do domowych i profesjonalnych zastosowań A/V, w tym kabli HDMI, USB, Ethernet, połączeniowych, mikrofonowych, do instrumentów i głośników. Firma Wireworld zyskała światową renomę, produkując kable o zauważalnie wyższej jakości, zoptymalizowane dzięki przeprowadzeniu obiektywnych testów percepcyjnych, zastosowaniu innowacyjnych, opatentowanych konstrukcji, najwyższej jakości materiałów i wyjątkowemu standardowi wykonania. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.wireworldcable.com

Ceny detaliczne:

SSP0.6M – 1189 zł SSP1.0M – 1419 zł

SSP2.0M – 1899 zł SSP3.0M – 2369 zł

Dystrybucja w Polsce

AUDIO CENTER POLAND
Majora Henryka Sucharskiego 49
30-898 Kraków

www.audiocenter.pl

redakcja: audiomuzofans.pl