Lyngdorf Audio – wysokiej klasy głośniki instalacyjne.

Lyngdorf Audio ogłasza wprowadzenie na rynek swoich pierwszych niestandardowych głośników instalacyjnych. Seria składa się z czterech modeli z serii Discreet, trzech modeli z serii LS i jednego głośnika niskotonowego BW.

Produkty do montażu na zamówienie są już znaczącą częścią ekskluzywnego portfolio głośników Steinway & Sons, składającego się z ponad 15 różnych głośników ściennych, naściennych i sufitowych do wyjątkowych kin domowych Steinway & Sons.

W ciągu ostatnich trzech lat Lyngdorf Audio rozwinął się już dzięki wielokrotnie nagradzanym i odnoszącym sukcesy procesorom wielokanałowym MP-40 i MP-60 2.1. Wniesienie doświadczenia firmy w zakresie niestandardowych głośników instalacyjnych do Lyngdorf Audio to kolejny krok w oferowaniu kompletnych rozwiązań Lyngdorf Audio dla dźwięku przestrzennego i immersyjnych kin domowych.


„Nowe niestandardowe głośniki instalacyjne Lyngdorf Audio uzupełnią naszą ofertę dla rynku CI w zakresie Lyngdorf Audio, ponieważ chcemy stać się kompleksowym dostawcą produktów do domowych systemów dźwiękowych o wysokiej wydajności. Dzięki tej linii głośników CI spełniliśmy wymagania naszych partnerów, aby rozszerzyć nasze portfolio produktów o elastyczną gamę głośników ściennych i sufitowych o tej samej bezkompromisowej jakości, co nasze wielokanałowe procesory MP-40 i MP- 60 2.1.” Anker Haldan, CCO, SL Audio A/S

Seria CI (Custom Install) składa się z czterech modeli z podserii Discreet (D-5, D-5 IC, D-500, D-500 Center), trzech modeli z podserii LS (LS-1000 Left, LS-1000 Right, LS-1000 Center) i jednego głośnika niskotonowego (BW-20). Głośniki zaprojektowane zostały do współpracy z wysokiej klasy elektroniką Lyngdorf Audio i innych producentów w zakresie stereo i kina domowego.

(BW-20)

Pełna specyfikacja wraz z cenami dostępna jest też na naszej stronie internetowej:
https://www.trimex.pl/produkty/lyngdorf/kolumny-glosnikowe

https://www.trimex.pl/produkty/lyngdorf/subwoofery/lyngdorf-bw-20

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

TRIMEX POLAND sp. z o.o.