Marantz przedstawia nową kolekcję komponentów AV serii CINEMA

Seria CINEMA oferuje znakomitą wydajność, nowe zaawansowane funkcje i piękny design
nawiązujący do historycznego dziedzictwa doskonałych produktów audio marki Marantz

Marantz®, wprowadza na rynek serię Marantz CINEMA, nową linię łatwych w codziennym użytkowaniu produktów kina domowego, która ustanawia standardy w zakresie najwyższej jakości: nienaganna wydajność dźwięku, bogactwo funkcjonalności i piękna stylizacja. Seria CINEMA, składająca się z flagowego przedwzmacniacza/procesora w parze z 16 kanałowym wzmacniaczem i czterema amplitunerami/wzmacniaczami AV, rozpieszcza miłośników filmów i dźwięku najlepszymi,
najbardziej oszałamiającymi wrażeniami słuchowymi w domowym zaciszu.
„Seria CINEMA to konwergencja trzech charakterystycznych cech dziedzictwa Marantz — wyjątkowo wysokiej wydajności, drobiazgowej jakości wykonania i eleganckiego, ponadczasowego wzornictwa.” powiedział Joel Sietsema, prezes Marantz i Classé. „Najbardziej wymagający miłośnicy kina i audiofile docenią immersyjne wrażenia dźwiękowe serii CINEMA, fachowo zaprojektowane z myślą o dedykowanym kinie domowym. Entuzjaści, którzy oczekują zarówno formy, jak i funkcji, w równym stopniu docenią godny ekspozycji kunszt rzemieślniczy, który doskonale uzupełnia każdą luksusową przestrzeń życiową.”
Wszystkie amplitunery z serii CINEMA charakteryzują się doskonałą wydajnością i potężnym
dźwiękiem 3D dzięki najnowszym, wciągającym formatom audio, takim jak Dolby Atmos®, DTS:X oraz
obrazowi 8K dostępnym na wielu wejściach, technologii optymalizacji akustyki pomieszczenia oraz licznym funkcjom zaprojektowanym w celu poprawy jakości rozrywki domowej.
Technologia HEOS® Built-In dostępna w komponentach z serii CINEMA oferuje obsługę funkcjonalności multi-room, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się ulubioną muzyką, podcastami lub sportem z popularnych serwisów streamingowych lub osobistych bibliotek muzycznych – korzystając z
łączności Bluetooth, Wi-Fi i AirPlay 2. Wyglądając równie dobrze, jak brzmi, emanuje nowoczesną ekspresją ponadczasowego designu będącego synonimem dziedzictwa Marantz, w tym kultowego wyświetlacza iluminatora i innych eleganckich elementów wizualnych.

Jako bonus dla instalatorów i użytkowników końcowych, całkowicie nowy graficzny interfejs
użytkownika o wysokiej rozdzielczości i kompatybilność głosowa sprawiają, że konfiguracja i obsługa jest
łatwa i intuicyjna. Instalatorzy uzyskują również dostęp do wielu nowych funkcji, w tym trybu CI, który chroni określone ustawienia i zmniejsza prawdopodobieństwo konieczności serwisu z powodu błędu użytkownika.


Kompletna oferta serii CINEMA składa się z następujących komponentów:


AV 10 oraz AMP 10: Najwyższej klasy produkty serii CINEMA, AV 10 i AMP 10, zapewniają
najlepszą podstawę kina domowego. Stworzone w oparciu o ekskluzywną technologię HDAM firmy Marantz, AV 10 i AMP 10 współpracując ze sobą, tworzą elitarny, referencyjny system rozrywki, z 16 kanałowym wzmocnieniem AMP 10 idealnie dopasowanym do dyskretnych obwodów i siedmiu wejść HDMI AV 10.
Idealnie zsynchronizowany duet zapewnia Ci to, co najlepsze w prawdziwie kinowym dźwięku.

Marantz AV 10 oraz AMP 10


CINEMA 40: Marantz CINEMA 40 to wysokiej klasy wzmacniacz AV oferujący 9x 125 watowe wzmocnienie i 11.4 kanałowe przetwarzanie, idealny do stworzenia w pełni wciągającego, immersyjnego kina domowego, które zapewnia najwyższą jakość oglądania filmów. Aluminiowy panel przedni to w dotyku
czysty luksus, który rozciąga się na każdy aspekt całej konstrukcji.


CINEMA 50: Marantz CINEMA 50 to wzmacniacz AV z 9x 110 watowym wzmocnieniem i 11.4 kanałowym przetwarzaniem, idealny dla wymagających entuzjastów filmów i muzyki, którzy chcą stworzyć kino domowe z wielowymiarowym dźwiękiem o bogatych walorach tonalnych i realistycznej dynamice.


CINEMA 60: Marantz CINEMA 60 to 7.2 kanałowy amplituner 8K o mocy 100 watów na kanał, który
idealnie nadaje się do dedykowanych zastosowań kina domowego, a także wielofunkcyjnych pomieszczeń
multimedialnych o dowolnej wielkości.


CINEMA 70s: Marantz CINEMA 70s to kompaktowy 7.2 kanałowy amplituner AVR o mocy 50 W z
obsługą 8K, który idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń mieszkalnych, kompaktowych konsol
multimedialnych lub dedykowanych stojaków A/V.

Marantz CINEMA 70s


Dostępność
Komponenty serii CINEMA będą dostępne w sprzedaży pod koniec października, rozpoczynając od
amplitunerów CINEMA 50 i 60.

Dystrybucja w Polsce: Horn Distribution S.A. www.horn.eu