McIntosh Group i Alps Alpine w luksusowych systemach car-audio

McIntosh Group i Alps Alpine łączą siły, aby wprowadzić luksusowe systemy audio do przemysłu motoryzacyjnego.

Standardy doskonałości McIntosh Laboratory i Sonus faber zostaną zaimplementowane przez Alps Alpine w wybranych pojazdach.

McIntosh Group Inc. i Alps Alpine połączyły siły, aby dostarczyć luksusowe systemy audio dla przemysłu motoryzacyjnego. Współpraca obejmuje techniczny sojusz między markami audio Alps Alpine i McIntosh Group, McIntosh Laboratory, Inc. i Sonus faber w zakresie systemów dedykowanych dla wybranych pojazdów. Dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu obu firm, możliwe stało się stworzenie rozwiązań oferujących niezrównane wrażenia słuchowe dla konsumentów. Rezultatem jest doskonały dźwięk – znany z domowych systemów McIntosh Laboratory i Sonus faber.

McIntosh Laboratory i Sonus faber wyznaczają standardy jakości w sprzęcie audio odpowiednio od ponad 70 i 35 lat, wytyczając szlak w dziedzinie najlepszych domowych systemów audio. Z kolei Alps Alpine ma ponad 50 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i dysponuje możliwościami produkcyjnymi zgodnymi z rygorystycznymi standardami McIntosh Laboratory i Sonus faber. Znane zarówno z indywidualnych komponentów, jak i w pełni zintegrowanych samochodowych systemów audio, Alps Alpine wie, jak zapewnić w samochodzie dźwięk wywołujący emocje. Połączenie specjalistycznej wiedzy obu firm zapewnia podniesienie jakości reprodukcji dźwięku w pojeździe.

Alps Alpine ma długą historię dostarczania doskonałego dźwięku i wysokiej jakości produktów dla swoich klientów. Nasza współpraca z McIntosh Group pozwala firmie Alps Alpine korzystać z tej spuścizny i rozszerzyć naszą ofertę” – powiedział Koji Ishibashi, Vice President, Display & Sound Business and Engineering. „Jesteśmy przekonani, że razem ustanowimy nowy standard wydajności i wykonania fabrycznych samochodowych systemów audio.”

Alps Alpine będzie nadzorować integrację systemu z partnerami OEM, przestrzegając standardów i precyzyjnie wdrażając sygnatury akustyczne, które sprawiły, że sprzęt McIntosh Laboratory i Sonus faber jest natychmiast rozpoznawalny przez konsumentów. Alps Alpine zaprojektuje i opracuje głośniki oraz wzmacniacze wykorzystując opatentowane technologie McIntosh Laboratory i Sonus faber, zapewniając wrażenia słuchowe wierne brzmieniu McIntosh i Sonus faber. Aby dać przykład jakości luksusowego domowego dźwięku, dedykowane pomieszczenia w obiektach Alps Alpine w Europie i Ameryce Północnej zostały wyposażone w najwyższej klasy sprzęt audio marek McIntosh Laboratory oraz Sonus faber. Inżynierowie z McIntosh Laboratory & Sonus faber i Alps Alpine będą wspólnie pracować nad dostrojeniem systemów dźwiękowych, aby uzyskać autentyczną jakość reprodukcji dźwięku każdej marki w wybranych pojazdach.

Oczekujemy po prostu wszystkiego, co najlepsze z każdego produktu, który wprowadzamy na rynek” – powiedział Jeff Poggi, współzałożyciel McIntosh Group i dyrektor generalny marki Sonus faber. „To jest powód, dla którego połączyliśmy siły z Alps Alpine, aby mieć pewność, że nasz wysoki standard doskonałości nigdy nie zostanie naruszony. A teraz konsumenci mogą cieszyć się naszym luksusowym dźwiękiem w swoich samochodach, podczas każdej podróży.”

Uznaliśmy, że jest to idealne partnerstwo, ponieważ Alps Alpine i McIntosh Laboratory podzielają te same wartości w zakresie reprodukcji dźwięku. Nasza strategiczna współpraca z Alps Alpine jest idealną drogą dla McIntosha, aby powrócić do świata car audio. – powiedział Charlie Randall, dyrektor generalny McIntosh Group i prezes McIntosh Laboratory. „Jesteśmy gotowi, aby przekształcić Twój samochód w świetnie brzmiący pokój odsłuchowy.”

Pojazdy wyposażone w nagłośnienie McIntosh Laboratory i Sonus faber jako oryginalne wyposażenie będą dostępne w 2021 roku.

Horn Distribution S.A.
ul. Kurantów 34,
02-873 Warszawa

https://pl.horn.eu/