Melodika Brown Sugar – teraz terminowane także widłami.

Melodika Brown Sugar – teraz terminowane także widłami

Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli klasy hi-fi uzupełnia dotychczasową gamę produktów Brown Sugar. Ta pełni referencyjną, audiofilską rolę w ofercie Melodiki

Kable Brown Sugar charakteryzują się typowym dla Melodiki spójnym i łagodnym brzmieniem oraz produkcją Made in Poland. Wykonano je z wysokiej klasy miedzi OFC 6N (99.9999%) przy zastosowaniu najlepszych rozwiązań znanych w branży „kablarskiej”.

Kabel głośnikowy Brown Sugar – najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy:

  • Potrójna niskopojemnościowa izolacja dielektryczna (spieniony polietylen o niskiej gęstości) zapewniająca bezstratną transmisję sygnału

  • Geometria: przewodniki wzajemnie ze sobą skręcone w celu eliminacji własnych interferencji

  • Zaawansowana konstrukcja (przewód złożony z 3 różnej grubości wiązek)

  • Wysokiej jakości polska miedź OFC o czystości 99.9999% (6N)

Technologie:

  • Konstrukcja Litz – technologia Spiral Litz – (każdy przewodnik izolowany osobno i skręcony) Wiele pojedynczych żył przewodnika umieszczono w osobnej izolacji. W każdej nitce płynie całkowity prąd znajdujący się na wyjściu końcówki mocy. Jest to rozwiązanie dużo lepsze od standardowych kabli typu “linka”, ponieważ elektrony nie przeskakują z żyły na żyłę, płynąc swoją drogą bez przerw. Przechodzenie elektronów z nitki na nitkę jest nieporządnym zjawiskiem powodującym utratę tzw. informacji subtelnych. Najważniejszą korzyścią z zastosowanej technologii jest równomierność rozkładu prądu w całym przekroju przewodu, a tym samym zwiększenie wydajności przesyłu sygnału. Efekt naskórkowości jest praktycznie wyeliminowany. Przewodniki powlekane materiałem LDPE co zapobiega utlenianiu miedzi.

  • Technologia Multi-Gauge Core – specjalna konstrukcja przewodu, z rozróżnieniem kilku grubości żył do niskich, średnich i wysokich tonów.

Skręcenie żył kabla – zastosowanie plecionki (warkocza) spiralnie skręconej powoduje że wrażliwość na zakłócenia przewodu jest mała, bowiem indukowany w jednym przewodzie prąd, ma przeciwny kierunek niż w sąsiednim – przez co zakłócenia znoszą się wzajemnie.

Cena:

BSSC4515s – 699 zł

BSSC4520s – 859 zł

BSSC4525s – 1019 zł

BSSC4530s – 1139 zł

BSSC4535s – 1319 zł

BSSC4550s – 1739 zł

BSSC4560s – 2039 zł

BSSC4575s – 2519 zł

Więcej informacji:

www.melodika.pl

www.rafko.com