Melodika MD2RG – cinch w nowym kolorze Gunmetal Edition

Melodika MD2RG

Najpopularniejszy polski kabel 2xRCA cinch w nowym kolorze Gunmetal Edition

Melodika, największy polski producent kabli hi-fi i kolumn głośnikowych informuje o wprowadzeniu do oferty nowej odsłony kabli MD2RG Gunmetal Edition.

MD2R to zdecydowanie najpopularniejszy kabel 2xRCA na polskim rynku w swoim segmencie cenowym. Produkowany od 2012 roku sięgnął po szereg wyróżnień i nagród prasowych, zyskał uznanie dziesiątek tysięcy zadowolonych klientów. Jak często zauważa prasa specjalistyczna – jest to jeden z najtańszych kabli na rynku, który nie jest przebrandowaną “chińszczyzną”.

Powodem tak licznych sukcesów jest świetny stosunek jakości do ceny. Kabel jest produkowany w Polsce co pozwala poddawać go kolejnym modyfikacjom, które wciąż śrubują jego jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

W trakcie rozwijania pierwotnej wersji zmieniono między innymi:

  • wtyki
  • izolatory w przewodzie
  • sposób mocowania wtyku
  • materiał lutujący

Konstrukcja przewodu typu “Single Core” jest przez wiele osób uznawana jako najlepsza budowa przewodnika do zastosowań w domowym systemie Hi-Fi. Dodatkowo najniższa w tym przedziale cenowym pojemność powoduje niezakłócone przenoszenie wysokich częstotliwości. Poprzez zmniejszoną impedancję kabel nie ma również częstego efektu “ostrej góry”.

Przy budowaniu domowego zestawu audio, należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego przewodów do systemów profesjonalnych oraz domowych, MD2R05G Gunmetal to wyspecjalizowany kabel przeznaczony domowym instalacjom audio.

Budowa oparta o przewodnik składający się z drutu 0,25mm2 oraz materiału przewodzącego prąd elektryczny poprawiający rozkład pola elektrycznego. Ekran wykonany w postaci oplotu siatkowego oraz powłoki przewodzącej.

Ceny:

Melodika MD2RG – długości od 0,5m do 25m – od 139zł

Więcej informacji:

www.melodika.pl

www.rafko.com