MONITOR AUDIO GOLD – RZEMIOSŁO I ARTYZM

Monitor Audio prezentuje nową serię kolumn Gold

SERIA GOLD

5-ta generacja

MONITOR AUDIO GOLD – POŁĄCZENIE RZEMIOSŁA I ARTYZMU

Firma Monitor Audio połączyła najlepsze materiały i know-how zdobyty w trakcie dekad produkcji kolumn, by stworzyć nową serię Gold. Doskonale brzmiące i wyglądające kolumny Gold zostały wykonane z najwyższą starannością, by służyć użytkownikom przez całe życie.

Każdy szczegół dizajnu został maksymalnie dopracowany, by stworzyć gamę wyjątkowych kolumn, które do każdego pokoju wniosą odrobinę luksusu. Każda kolumna budowana jest przez zespół znakomitych rzemieślników firmy Monitor Audio, a następnie pięknie wykańczana, aby poprzez połączenie najlepszych technologii audio i najwyższej klasy jakości wykonania uzyskać możliwość zaoferowania użytkownikom wyjątkowych doznań brzmieniowych i estetycznych zarówno w ramach systemów stereofonicznych, jak i kina domowego.

.

Zaokrąglone pionowe krawędzie obudów kolumn w połączeniu z ostrym profilem poziomych linii nadają im klasyczny, ponadczasowy wygląd. Miękki górna ścianka głośników (w kolumnach podstawkowych i podłogowych) to kolejny element wyrafinowanego wyglądu serii Gold. Dzięki wyborowi ultra-gładkich wykończeń klasy premium (ciemny orzech
lub hebanowy fornir z prawdziwego drewna, bądź czarny błyszczący lakier fortepianowy albo biały satynowy), głośniki zachwycą klasą i stylem w każdym otoczeniu.

Po raz pierwszy w serii Gold wykorzystano technologię używaną w flagowej serii Platinum II firmy Monitor Audio. Przetworniki Platinum II zostały przeprojektowane i udoskonalone pod kątem zastosowania ich w serii Gold i zamontowano w odpowiednio wytłumionych obudowach z wykorzystaniem uznanego rozwiązania firmy Monitor Audio, w którym głośniki mocowane są za pomocą pojedynczej śruby, a to kolejny element przyczyniający się do znakomitego wyglądu tych głośników.

Dzięki oszałamiającej, kojarzącej się z prawdziwym luksusem estetyce oraz brzmieniu klasy high-end, seria Gold dopieszcza wszystkie zmysły użytkowników. Ich brzmienie jest klarowne, wyraziste, gładkie i przyjemne dla ucha. Oferują więc wszystko, czego nabywca ma prawo oczekiwać od produktu marki Monitor Audio.

Ceny detaliczne:

Gold 100 – 7 990 zł para

Gold 200 – 17 990 zł para

Gold 300 – 24 490 zł para

Gold C250 – 6 990 zł szt

Gold FX – 8 990 zł para

Gold W12 – 11 490 zł szt

Dystrybucja w Polsce:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl