Nagroda EISA dla Focal Chora 826 – NEWS

Nagroda EISA dla Focal Chora 826

FNCE S.A: Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tegorocznej edycji nagród EISA, spośród wszystkich zwycięzców, cztery przypadły produktom znajdującym się w naszej dystrybucji. Oto nasi bohaterowie i kategorie, w których produkty wyróżniono:

Produkowana we Francji w specjalistycznych zakładach produkcyjnych firmy Focal, linia Chora to nowa generacja wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogich kolumn głośnikowych oferujących wyrafinowane wzornictwo oraz unikatowe rozwiązania technologiczne. Chora ucieleśnia francuską jakość wykonania i stanowi idealny punkt wejściowy do świata Hi-Fi. Chora 826 jest największą konstrukcją podłogową tej serii i zdobyła sobie już uznanie i serca dużej rzeszy użytkowników. Cieszymy się, że zdanie to podzielają również eksperci prestiżowego grona jurorów EISA.

Zdaniem Jury EISA:

Focal to producent z ogromnym doświadczeniem, obejmującym cały proces projektowania i produkcji począwszy od samych przetworników aż po końcowy montaż. Teraz wykorzystał swój potencjał dla przygotowania przystępnej cenowo serii Chora, w której najlepszą konstrukcją jest wolnostojąca Chora 826. Nowe membrany „Slatefibre” i wiele innych elementów solidnego i dopracowanego układu trójdrożnego zapewniają dźwięk absorbujący, dynamiczny, czysty i dokładny, z basem niskim i dobrze kontrolowanym. Ponadto kolumny są łatwe do ustawienia, nie wymagają mocnego wzmacniacza i wyglądają bardzo nowocześnie. To przebój w swoim zakresie cenowym.”

Dystrybucja w Polsce:

FNCE S.A. (Focal Naim Central Europe)

ul. Kurantów 34
02-873 Warszawa

https://www.fnce.pl/pl/PL

redakcja. audiomuzofans.pl