NEWS: Erzetich Deimos wzmacniacz czy bóg terroru?

Erzetich to nie tylko marka niezwykłych, ręcznie robionych audiofilskich słuchawek dynamicznych i planarnych, ale także wzmacniaczy słuchawkowych. Łączą one w sobie pasję, doskonałą jakość oraz niezwykle unikalny design, którego nie sposób z niczym pomylić. To wyjątkowe doświadczenie dźwięku, która rozpala pasję i pozwala na doświadczanie muzyki na nowo.

Erzetich Deimos wzmacniacz słuchawkowy w klasie A

Słoweńska marka Erzetich (czyt. Er-ze-tić) została założona przez Blaža Erzetiča – artysty grafika wykształconego w dziedzinie elektroniki, wielkiego pasjonata audio i miłośnika muzyki, który twierdzi, że “muzyka jest pochodną dwóch elementów: brzmienia i dźwięku. Gdy odtwarzasz utwór muzyczny na sprzęcie niskiej jakości, to nie masz możliwości cieszyć się pełnym spektrum dźwięków.”

Erzetich Deimos to najbardziej zaawansowany model w portfolio tej marki. Zamysłem producenta była chęć zbudowania prestiżowego wzmacniacza o wysokiej jakości zarówno pod względem elektroniki, odtwarzania dźwięku jak i wzornictwa.

Nazwany przez producenta “prestiżową limuzyną wśród wzmacniaczy słuchawkowych”, konstrukcyjnie Deimos stanowi rozwinięcie i ulepszenie wzmacniacza Erzetich Perfidus. Projekt powstawał pod kryptonimem POS – Perfidus on Steroids (Perfidus na sterydach) i biorąc pod uwagę niesamowitą wydajność, jaką zapewnia Deimos, trudno o bardziej trafną nazwę.

Deimos to wzmacniacz słuchawkowy dual-mono pracujący w klasie A, łączący świat analogowy z cyfrowym. Układ wzmacniający oparto na układach scalonych w sekcji wejściowej i tranzystorach w wyjściowej. Gustowna obudowa łącząca aluminium z blachą ocynowaną minimalizuje zewnętrzne zakłócenia, a przy okazji cieszy oko. Wewnątrz znajdziemy trzy transformatory toroidalne oraz kondensatory stabilizujące napięcie o łącznej pojemności 44.000 uF na kanał. Natomiast wyświetlacz liniowy i cyfrowo sterowana 80-stopniowa regulacja głośności, która realizowana jest poprzez przekaźniki, wnosi do konstrukcji odrobinę szyku XXI wieku. W efekcie otrzymujemy zwiększoną wydajność, wysoką rozdzielczość i dynamikę, którym towarzyszy elegancka stylistyka.

Choć w greckiej mitologii Deimos to bóg trwogi i terroru, to wzmacniacz Erzetich Deimos zapewnia dźwięk kontrolowany i zrównoważony, dynamiczną wydajność i inspirujące brzmienie. Na pierwszym planie przebija się przejrzystość instrumentów, a w tle słychać precyzję i prześwity najdrobniejszych detali. Daje się odczuć, że Deimos powstał w celu czerpania wyłącznie prawdziwej przyjemności z muzyki!

Erzetich Deimos to wzmacniacz dużej mocy, którego wyjście można dostosować do używanych słuchawek przełączając wzmocnienie układu, co sprawia, że współpracuje z dowolnymi słuchawkami dynamicznymi i planarno-magnetycznymi.

Wzmacniacz poddany został procesowi 12-godzinnego wygrzewania i jest gotowy do użytku od razu po zakupie.

Specyfikacja:

 • Konstrukcja dual mono klasy A
 • Możliwość dostosowania do impedancji słuchawek: 8-600 Ohm
 • Pasmo przenoszenia: 4 Hz-40 kHz, -1dB
 • Solidna obudowa wykonana ze stali i aluminium
 • Posrebrzane przewody łączeniowe
 • Cyfrowo sterowana 80-stopniowa przekaźnikowa regulacja
 • Kondensatory stabilizujące moc o pojemności 44.000 uF na kanał
 • Wejścia 2 xRCA oraz 2x XLR
 • 5 lat gwarancji
 • Wyprodukowany w Europie
 • Pobór mocy: 15 W
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 320 mm x 125 mm x 330 mm
 • Waga: 6200 g

Cena: 18 495 zł

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

RAFKO Dystrybucja

ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
tel. 85 7479757
tel. 85 7479751
tel. kom. 607266216

https://rafko.com/pl/

Chcecie porozmawiać o audio i muzyce ?

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOK

AudioMuzoFans