iFi iDSD Diablo 2 – transportowalny przetwornik c/a ze wzmacniaczem

iFi Audio to brytyjska firma założona w 2012 roku przez Thorstena Loescha oraz Vincenta Luke’a. Przez ten czas zdążyła ona solidnie zapaść w pamięć wielu fanom słuchawek i sprzętów mobilnych dzięki swoim produktom, które nie tylko świetnie brzmią, ale i prezentują bardzo wysoką jakość wykonania.

iFi iDSD Diablo 2 – najnowszy, transportowalny przetwornik c/a ze wzmacniaczem

iFi iDSD Diablo 2 to nowa odsłona bardzo lubianych przetworników cyfrowo-analogowego ze wzmacniaczem słuchawkowym o potężnym zapasie mocy. Zmiany widać od razu, ponieważ iDSD Diablo 2 ma całkiem nowe wykończenie. Posiada żłobioną obudowę w kolorze czerwonym z szarym paskiem na dole, a na obu końcach znajdują się komplety wejść i wyjść.

Najważniejsze cechy

  • Aż do 5180 mW mocy na wyjściu słuchawkowym
  • Pierwszy na świecie przenośny DAC/Amp wyposażony w kodek Qualcomm aptX Losless, a także pierwsze z linii Diablo urządzenie wspierające łączność bezprzewodową
  • Kompatybilność z technologią xMEMS
  • Trzy trzyby wzmocnienia — Normal, Turbo i Nitro
    • Aż do 19.2 V na wyjściu słuchawkowym w trybie Nitro
  • iEMatch dla słuchawek o wysokiej czułości
  • Zbalansowana, symetryczna topologia dual mono
  • USB-C do ładowania oraz do przesyłania danych
  • Wejście liniowe

Transportowalny lub stacjonarny

Najnowsze iFi iDSD Diablo 2 posiada w zestawie “skrzydła”, które pasują do żłobień na obudowie i pozwalają na wygodne ustawienie go na biurku, by sprzęt się nie przesuwał, a także celem zapewnienia lepszego chłodzenia. Możecie go używać zarówno w poziomie, jak i w pionie — jak Wam wygodniej.

Łeb w łeb ze stacjonarnymi sprzętami

Dzięki szeregowi technologii, które zostały zastosowane w iFi, możemy spodziewać się bardzo dobrej wydajności i jakości, porównywalnej nawet z produktami stacjonarnymi.

PureWave to w pełni zbalansowane obwody analogowe w technologii dual mono. Znacznie polepszają one przejrzystość dźwięku dzięki separacji kanałów, a także redukują szum i zapewniają minimalne zniekształcenia.

DirectDrive oferuje unikalną, bezpośrednią ścieżkę sygnału eliminując potrzebę sprzęgania kondensatorów, co sprawia, że dźwięk jest “prawdziwszy”.

OptimaLoop wykorzystuje fakt, że dostosowaliśmy wiele ścieżek informacji zamiast jednej, globalnej pętli we wzmacniaczach, co pozwoliło nam ominąć problem kontroli wzmocnienia i zredukować zniekształcenia. Zapewnia przy tym precyzyjne brzmienie.

Zasilanie bateryjne lub zewnętrzne

Bateria o wysokiej pojemności aż 4800 mAh zapewnia długie działanie nawet przy zastosowanym wzmacniaczu o wysokiej mocy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by używać iFi iDSD Diablo 2 w połączeniu z zasilaczem Silent Power. Zapewni to dłuższą żywotność baterii, a także zniweluje szansę na rozładowanie przy użytkowaniu stacjonarnym.

Urządzenie już wkrótce będzie dostępne w naszym salonie, ale zamówienia preorderowe możecie składać już teraz, zapraszamy! Ofertę sprawdzicie TUTAJ.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl