NEWS: Kabel HDMI 2.1 Wireworld Silver Sphere 48

Wireworld Cable Technology, jedna z najbardziej szanowanych na świecie marek wysokiej klasy kabli audio i wideo, ogłosiła wprowadzenie na rynek kabla HDMI Silver Sphere 48. W kablu tym zastosowano opatentowaną przez Wireworlda konstrukcję Uni-Path, wyjątkowo cichy dielektryk Composilex 3 oraz przewodniki ze srebrzonej miedzi OFC, co dało w rezultacie fantastyczny obraz i piękny dźwięk. Kabel ten przewyższa branżowe standardy transmisji 48Gbps, zapewniając obsługę wszystkich funkcji HDMI2.1, w tym rozdzielczości 8K, Dynamic HDR, VRR, HDCP2.3 i Enhanced Audio Return.

Standard Ultra High Speed ​​HDMI2.1 postawił przed kablami HDMI wymóg obsługiwania ekstremalnej szybkości transmisji danych na poziomie 48 gigabitów na sekundę. Podczas gdy prędkość 48G jest wymagana do odtwarzania treści w rozdzielczości 8K nowej generacji, kable UHS zapewniają również pełną funkcjonalność wszystkich poprzednich kabli obsługujących 48G i są zalecane w celu zapewnienia najwyższej niezawodności w wymagających aplikacjach 4K.

Poza wymaganiami HDMI2.1 istnieją dodatkowe problemy techniczne, które wpływają na jakość kabli HDMI. Największą szkodą dla jakości dźwięku jest szum tryboelektryczny, który jest generowany przez interakcję przewodników i materiału izolacyjnego. Izolacja Composilex 3. generacji minimalizuje ten szum tak skutecznie, że dźwięk jest o wiele lepszy niż wcześniej. Większa czystość i gładkość Silver Sphere 48 jest wynikiem intensywnych badań, które bazowały na bezpośrednich porównaniach jakości dźwięku przed i po przejściu sygnału przez kabel.

Opatentowana konstrukcja kabla Uni-Path firmy Wireworld zapewnia doskonałe ekranowanie, które zmniejsza zakłócenia i straty sygnału, zapewniając lepszą wierność i jakość obrazu. Aby jeszcze bardziej poprawić te elementy, przewodniki z miedzi beztlenowej Silver Sphere 48 są pokryte grubą warstwą srebra – proces ten nazywany jest platerowaniem. Ta unikalna struktura kabla jest również bardzo elastyczna, co zapewnia łatwość instalacji i wysoką trwałość. Dzięki tej wyrafinowanej konstrukcji i wyjątkowej izolacji Composilex 3, Silver Sphere 48 zapewnia znacznie lepsze osiągi i brak starzenia się wraz z upływem czasu. Silver Sphere 48 jest dostępny w długościach: 0,6 m, 1 m, 2 m i 3 m.

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl