NEWS: Melodika MDPHD interkonekty PHONO

Melodika MDPHD:

Szeroko uznawany i doceniany kabel MD2RD

od teraz w wersji PHONO!

Po raz kolejny Melodika, polski producent kabli hi-fi oraz kolumn głośnikowych i głośników instalacyjnych z Białegostoku, rusza z nowością w zakresie kabli stereo.

Melodika MDPHD to wysokiej klasy interkonekt z wtykami 2x RCA – 2x RCA, przeznaczony do przesyłania sygnału analogowego z gramofonu do przedwzmacniacza, z dodatkową żyłę uziemiającą. Charakteryzuje go schludny wygląd, w nierzucającym się w oczy czarnym oplocie.

Przewód MDPHD oparty został na bestsellerowym MD2RD, o którym to prestiżowy magazyn Diapason d’Or pisał z uznaniem: “przenosi muzykę bez cienia kompresji i zniekształceń” oraz “odznacza się wyrafinowanym dźwiękiem, który jest po prostu piękny.”

Konstrukcja interkonektu MDPHD opiera się o dwa skręcone ze sobą przewodniki pokryte miedzianym oplotem. Każda z żył ma grubość 0,35mm². Co więcej, wysokiej jakości ekranowanie o gęstości pokrycia 99% gwarantuje znakomitą ochronę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Ekran wykonany jest w postaci oplotu siatkowego oraz powłoki przewodzącej.

Przewód został połączony z wtykiem poprzez lutowanie wysokiej jakości cyną ze srebrem, dzięki czemu styk jest bardzo pewny oraz zapewnia wysokiej jakości przesył sygnału. Solidne wtyki zostały pozłocone 24 karatowym złotem.


Interkonekt MDPHD jest kierunkowy, z oznaczonym źródłem.

Elastyczna i wytrzymała powłoka PVC w czarnym oplocie zwiększającym wytrzymałość na fizyczne uszkodzenia, zapewnia interkonektowi wyśmienitą udarność (zarówno w temperaturze pokojowej, jak i niskiej), wysokie pochłanianie energii mechanicznej oraz wysoką odporność na ścieranie. Przewód odporny jest również na takie czynniki jak: promienie UV, woda morska, ozon czy alkohol.

Specyfikacja kabla MDPHD

Dostępne długości:

MDPHD05 – 0,5m

MDPHD07 – 0,75m

MDPHD10 – 1m

MDPHD15 – 1,5m

MDPHD20 – 2m

MDPHD25 – 2,5m

MDPHD30 – 3m

MDPHD35 – 3,5m

MDPHD40 – 4m

MDPHD50 – 5m

Przewodnik: Miedź beztlenowa OFC: 99.99%

Ekranowanie: Standardowe, Ekran z uziemieniem

Wtyki: Metalowe pozłacane 24 k złotem wtyki RCA

Kształt: Okrągły

Kierunkowość: Tak

Izolacja: PE, powłoka PVC

Pojemność żyła ekran – 109 pF/mt

Pojemność żyła/żyła – 55 pF/mt

Rezystancja ekranu: 13,4Ohm/km

Rezystancja żył roboczych: 47,6Ohm/kmCena: od 379 zł

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

RAFKO Dystrybucja

ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
tel. 85 7479757
tel. 85 7479751
tel. kom. 607266216

https://rafko.com/pl/