NEWS: Morel Sopran 934 sztuka dźwięku i piękno formy.

Morel Sopran 934 to wykonane z precyzją i troską kolumny podłogowe klasy audiofilskiej z 9-calowymi
przetwornikami niskotonowymi. Są ucieleśnieniem niezachwianego zaangażowania producenta w
dostarczanie audiofilom i entuzjastom kina domowego niezrównanej jakości dźwięku oraz prawdziwie
luksusowej estetyki.

Sopran 934 są wyposażone w innowacyjną technologię, która przesuwa granice tego, co jest możliwe w
systemach audio wysokiej klasy. Obudowy kolumn wykonane są za pomocą precyzyjnej maszyny CNC oraz wyposażone w skuteczne wewnętrzne usztywnienia, które redukują podbarwienia powodowane przez obudowy i niepożądany rezonans. Niestereotypowa konstrukcja obudowy “przystrojona” jest materiałami rodem z ery kosmicznej, takimi jak przetworniki kompozytowe z włókna węglowego o konstrukcji typu “sandwich” i ponadgabarytowe tytanowe cewki napędzane neodymowym magnesem. Wszystko to zapewnia wyjątkowo niskie zniekształcenia oraz najlepszą w swojej klasie wydajność. Kolumny podłogowe Sopran 934 osiągają wyjątkowo wysoki poziom dokładności i precyzji, wydobywając z Twojej ulubionej muzyki najdrobniejsze niuanse, czym zapewniają urzekające i emocjonalne wrażenia słuchowe.

Innowacyjna inżynieria i ręcznie wykonane przetworniki

Sopran 934 są wyposażone w innowacyjną technologię, która przesuwa granice tego, co jest możliwe w systemach audio wysokiej klasy. Obudowy kolumn wykonane są za pomocą precyzyjnej maszyny CNC oraz wyposażone w skuteczne wewnętrzne usztywnienia, które redukują podbarwienia powodowane przez obudowy i niepożądany rezonans. Niestereotypowa konstrukcja obudowy “przystrojona” jest materiałami rodem z ery kosmicznej, takimi jak przetworniki kompozytowe z włókna węglowego o konstrukcji typu “sandwich” i ponadgabarytowe tytanowe cewki napędzane neodymowym magnesem. Wszystko to zapewnia wyjątkowo niskie zniekształcenia oraz najlepszą w swojej klasie wydajność. Kolumny podłogowe Sopran 934 osiągają wyjątkowo wysoki poziom dokładności i precyzji, wydobywając z Twojej ulubionej muzyki najdrobniejsze niuanse, czym zapewniają urzekające i emocjonalne wrażenia słuchowe.

Dźwięk

Sopran 934 to coś więcej niż tylko wysokiej klasy system audio. To brama do świata emocjonalnej więzi i muzycznego zanurzenia. Słuchanie muzyki na tych kolumnach głośnikowych przeniesie Cię prosto do serca spektaklu. Poczujesz każde uderzenie, każdy rytm i każdą nutę, jakbyś był w jednym pokoju z muzykami. To emocjonalne połączenie z muzyką jest po prostu niezrównane, co czyni ją idealnym wyborem dla audiofili i melomanów – czyli osób wymagających od audio tego, co najlepsze.

Design

Skrupulatnie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane kolumny to efekt najlepszych technologii opracowanych przez Morel. Projekt obudowy inspirowany jest kultowym flagowcem producenta – Fat Lady. Wyróżniają go delikatne krzywizny linii, dyskretne detale i nowoczesna estetyka, która idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń.

Sopran 934 to także wizualne arcydzieło. Obudowy oferowane są w precyzyjnie pomalowanych lub naturalnych wykończeniach z forniru, z kilkoma opcjami barw drewna i żywicy epoksydowej do wyboru. Dostępne są również niestandardowe kolory, więc istnieje możliwość dostosowania koloru obudowy do swojego unikalnego stylu i gustu.

Morel Sopran 934 kolumny podłogowe


• Konstrukcja: 3-drożna

• Budowa: Pasywna (wymaga wzmacniacza)


• Przetworniki: Dynamiczne


• Obudowa: Bass Reflex


• Głośniki wysokotonowe: 1.1″ (28mm) Acuflex™ miękka kopułka z lekką cewką aluminiową


• Głośniki średniotonowe: 1 x 6″ (160 mm) przetworniki kompozytowe z włókna węglowego o konstrukcji typu “sandwich” z ponadgabarytowymi, tytanowymi cewkami napędzanymi neodymowym magnesem

• Głośniki niskotonowe: 2 x 8″ (203 mm) niestandardowy stożek niskotonowy DPC wyposażony w 3″ (75mm) zewnętrzną cewkę (EVC™) nawiniętą w technologii Hexatech™, wewnątrz której umieszczony jest podwójny ferrytowy układ magnetyczny

• Bas-refleks: Tył


• Impedancja: 4 Ω

• Skuteczność: 90 dB

• Moc ciągła (RMS): 300 W

• Pasmo przenoszenia: 30-22,000 Hz

• Zwrotnica: 250 Hz / 2,2 kHz

• Wysokość: 1203mm

• Szerokość: 270mm

• Głębokość: 370mm

• Waga: 50kg


Gwarancja: 24 miesiące


Cena za parę (2 szt.): 87995 zł

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

RAFKO Dystrybucja

ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
tel. 85 7479757
tel. 85 7479751
tel. kom. 607266216

https://rafko.com/pl