NEWS: Naim prezentuje Uniti Nova Power Edition

Naim prezentuje Uniti Nova Power Edition, odtwarzacz all-in-one, który napędza kolumny Hi-Fi oferujący dużą moc i najwyższą jakość odtwarzania muzyki.

Uniti Nova PE (Power Edition) to nowy odtwarzacz all-in-one od Naim, brytyjskiej marki specjalizującej się w tworzeniu wysokiej klasy systemów Hi-Fi. Dzięki mocy 150W ten odtwarzacz audio wysokiej rozdzielczości i wzmacniacz stereo jest idealnym, wszechstronnym rozwiązaniem do połączenia z parą potężnych głośników Hi-Fi. Stanowi on uzupełnienie serii Uniti firmy Naim, która na światowym rynku audio jest uznana jako najlepsza linia odtwarzaczy all-in-one.

NAJLEPSZE STRUMIENIOWANIE W DOMU

Uniti Nova PE dołącza do Uniti Atom, Atom Headphone Edition, Star, Nova i Core: odtwarzacze te są punktem odniesienia pod względem jakości komponentów, wydajności wzmocnienia oraz funkcji odsłuchu bezprzewodowego i sieciowego. Obejmują one Spotify Connect, Apple Music, TIDAL i Qobuz do strumieniowania muzyki w wysokiej rozdzielczości i oferuje dostęp do wielu internetowych stacji radiowych. Dzięki wbudowanym technologiom AirPlay2, Chromecast, UPnP™, Roon Ready i Bluetooth® AptX HD, odtwarzanie muzyki ze smartfona lub tabletu za pośrednictwem aplikacji Focal & Naim nie może być łatwiejsze. Aby cieszyć się słuchaniem w dowolnym miejscu w domu, jest on również kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Naim do przesyłania strumieniowego, aby ułatwić rewelacyjną konfigurację zaawansowanego systemu multiroom.

IDEALNA MOC DO ZASILANIA GŁOŚNIKÓW

Dzięki eleganckiemu wzornictwu, obudowie ze szczotkowanego aluminium i kolorowemu ekranowi LCD, Uniti Nova PE zaspokaja potrzeby wymagających głośników hi-fi jak i ich użytkowników. Dostarcza 150W czystej mocy na kanał (70W więcej niż Uniti Nova). Urządzenie posiada amplifikację klasy D, która gwarantuje ogromną energię potrzebną do ożywienia głośników hi-fi z najwyższą jakością i mocą. Przedstawiając nowe Uniti Nova PE, Naim po raz kolejny demonstruje swoją zdolność do projektowania wszechstronnych, łatwych w użyciu produktów o bardzo wysokiej jakości dźwięku i doskonałym wzornictwie. Urządzenia stworzone dla czystej przyjemności słuchania.

Produkt dostępny: Luty 2024 r.

Sugerowana cena detaliczna: 45.000 PLN

FNCE S.A.
ul. Kurantów 34 02-873 Warszawa www.fnce.eu