NEWS: Przewód zasilający TAGA Harmony STPC-TS.

Sieć elektryczna w naszych domach lub miejscach pracy narażona jest na różne zakłócenia, np. o częstotliwości radiowej (RFI) i elektromagnetyczne (EMI) generowane przez urządzenia podłączone do tej samej sieci (lodówki, klimatyzatory, komputery itp.).
Te zakłócenia powstają nie tylko wewnątrz domu lub biura, ale także we wszystkich urządzeniach znajdujących się w budynku lub poza nim, a także mogą się różnić w zależności od pory dnia lub tygodnia, kiedy zmienia się natężenie ruchu w sieci elektrycznej.
Wszystkie te zakłócenia, które nazywamy szumami, mogą dostać się do źródeł zasilających Twój system i generować niechciane efekty i zakłócenia.
Ta „brudna” energia elektryczna może mieć negatywny wpływ na wydajność Twojego systemu audio -wideo.
W naszej ofercie znajdują się kondycjonery i filtry zasilania (seria PC i PF) i w celu dalszego ograniczenia niechcianych zanieczyszczeń sieciowych, opracowaliśmy wydajny przewód zasilający, który może być używany z wszelkiego rodzaju urządzeniami audio-wideo i nie tylko.
1.Otulina z PVC (17.2 mm)
2.Warstwa brokatu (tkanina-metal)
3.Posrebrzana warstwa miedzi 4N (16 x 7 x 0.1 mm)
4.Warstwa z PE (12.5 mm)
5.Izolacja PVC (3 mm)
6.Izolacja PE (1.6 mm)
7.Przewodnik z posrebrzanej miedzi 4N (20AWG, 15 x 0.2 mm)
/pokazany bez zewnętrznej otuliny nylonowej/


GŁÓWNE CECHY
7 Przewodników: wielożyłowa, wysokiej czystości posrebrzana miedź beztlenowa 4N (99,99%) dla wszystkich siedmiu prze- wodników 20AWG [każdy 15 x 0.2 mm] zapewnia najlepszą przewodność i optymalną transmisję zasilania. 6 z tych przewodników wykorzystano dla przewodów L (napięciowego) i N (neutralnego) – po 3 dla każdego, oraz pojedynczy dla przewodu uziemiającego.


Podwójna Izolacja: aby prawidłowo zaizolować i odseparować przewody od zakłóceń zewnętrznych, dla każdego z 7 przewo- dów zastosowano podwójną izolację: PE (1.6 mm) i PVC (3 mm).


3-Poziomowe Ekranowanie: PE (12.5 mm), pleciona posrebrzana warstwa miedzi 4N (16 x 7 x 0,1 mm) z warstwą brokatu (tka- nina-metal), w celu ograniczenia zakłóceń RFI i EMI.


Dodatkowe Ekranowanie: gruba otulina z PVC (17.2 mm) i dodatkowa z nylonu.


Wtyczka i Złącze z Serii TPC: wysokiej jakości wtyczka Schuko i złącze IEC C13 z bolcami i uziemieniem wykonanymi z rodowanego niemagnetycznego mosiądzu zapewniają świetne przewodzenie, izolację i połączenie. Obydwa przystosowane do obciążeń 16A / 250V.


Najwyższej jakości posrebrzane kable zasilające są świadectwem naszego zaangażowania w zapewnianie bezkompromisowych wrażeń dźwiękowych oraz doskonałej dynamiki, kontrolowanego basu, ciepłej góry oraz lepszej głębi i obrazowania systemu audio

Gotowe przewody zasilające STPC-TS są oferowane w sugerowanej cenie detalicznej 440zł brutto za m, 590zł brutto za 1.5 m oraz 740zł brutto za 2 m.

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 331A
05-816 Reguły k/Warszawy

http://www.polpak.com.pl/

redakcja: audiomuzofans.pl