System Audio Silverback 1-duży dźwięk z niewielkich konstrukcji

Firma System Audio to renomowany producent sprzętu audio, założony w 1984 roku w Danii przez braci Ole i Martin Witthøft. Od samego początku, ich celem było stworzenie sprzętu audio, który łączyłby innowacyjne technologie z doskonałą jakością dźwięku, a jednocześnie byłby znacznie mniejszy niż dostępne wtedy kolumny.

Od samego początku, firma System Audio miała na celu tworzenie głośników, które byłyby nie tylko technologicznie zaawansowane, ale przede wszystkim oddawałyby naturalność dźwięku oraz emocje płynące z muzyki. Dążenie do osiągnięcia perfekcji dźwiękowej i innowacyjności stało się kluczowym filarem firmy. Dzięki temu posiadają oni mocną pozycję na rynku, a ich produkty dalej są innowacyjne i wyjątkowe.

Jeśli poszukujesz dużego dźwięku z niewielkich konstrukcji, to nie możesz przejść obojętnie obok System Audio Silverback 1! Te kolumny mogą zawisnąć na Twojej ścianie, nie potrzebują oddzielnego wzmacniacza, a od frontu są rozmiaru kartki A4. Ich dyskretność i niewielka obudowa jednak nie jest tym, co zaskoczy Was najbardziej. Tym elementem jest dźwięk i prostota obsługi.

System Audio Silverback 1 możesz powiesić na ścianie z pomocą zaledwie jednej śrubki lub po prostu ustawić na szafce. Kabel zasilający jest wszystkim, czego one wymagają, by stać się częścią Twojego systemu audio lub kina domowego. Zostały one zaprojektowane tak, by mogły zostać umiejscowione blisko ściany lub bezpośrednio na niej. Producent dobrze wie, że często musimy godzić się na kompromisy w zakresie dźwięku i wystroju mieszkania, więc stworzył ten produkt tak, by zadowolić każdego.

System Audio Silverback 1 są częścią wielokrotnie nagradzanej linii kolumn, która wymaga tylko niewielkiej jednostki sterującej i smartfona, by zapewnić jakość dźwięku najwyższej klasy. Bez nadmiaru kabli, bez dodatkowego sprzętu. Nie bez powodu produkty z tej linii otrzymywały nagrody EISA trzy lata z rzędu. Możesz też podłączyć swój telewizor, gramofon, komputer, odtwarzacz CD, czy konsolę do jednostki głównej, by zintegrować je w bezprzewodowym systemie.

Pierwszą rzeczą, którą możemy usłyszeć przy odsłuchu Silverback 1 jest ich bas, który może zaskoczyć niejednego słuchacza. Dźwięk jest przyjemny, nasycony, ciepły i muzykalny — nawet przy niskich poziomach głośności. To wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanych przetwornikach i perfekcyjnemu dopasowaniu wzmacniacza. Całość brzmi jak znacznie większa kolumna i producent jest z tego szczególnie dumny.

Tym, co również rzuca się w ucho, jest zdolność dodawania życia do wokali i instrumentów, jednocześnie zachowując czystość brzmienia i detaliczność. Całość jest również wspierana przez DSP, które dodatkowo ogranicza kolumny przed zbyt głośnym graniem, które może je uszkodzić.

Kolumny już teraz są dostępne do odsłuchu w naszym salonie, więc gorąco zapraszamy na testy.

Dystrybucja w Polsce:

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl