NEWS: TAGA Harmony – subwoofer aktywny THUNDER SW-15D.

Thunder SW-15D to aktywny subwoofer z pojedynczym 15” przetwornikiem niskotonowym oraz wbudowanym wysoko-prądowym 20A wzmacniaczem klasy D oraz tylnym, szczelinowym portem bassreflex.

Wbudowany wzmacniacz klasy D dostarcza oszałamiające 650 watów mocy i charakteryzuje się wysoką wydajnością prądową co odzwierciedla się niższymi zniekształceniami, bardziej płaskim i wyrównanym pasmem przenoszenia i o wiele szybszą reakcją wzmacniacza oraz zredukowanymi szumami pracy.

Wbudowany ogranicznik zniekształceń pozwala na osiągnięcie najlepszych osiągów i bezpieczeństwa pracy wzmacniacza i przetwornika przy ektremalnie wysokich poziomach głośności.

Przetwornik niskonotonowy o wadze prawie 7.5 kilogramów wykorzystuje mocną membranę papierową, metalowy koszt, strukturę podwójnego magnesu oraz wzmocnioną cewkę, co pozwala na większą amplitudę pracy jak również szybszą reakcję na wszelkie zmiany w sygnale audio.

Gniazdo zasilania IEC C14 i wyjmowany przewód zasilający Schuko-IEC C13 zapewniają lepsze filtrowanie i stabilność zasilania oraz dają możliwość modernizacji systemu za pomocą audiofilskiego kabla zasilającego klasy premium.

Subwoofer Thunder SW-15D dostarcza mocny, głęboki bas z oszałamiającą definicją, lokalizacją i dynamiką, która dotąd nie była osiągana w tym pułapie cenowym.

To absolutnie najlepszy zakup wśród subwooferów!

OBUDOWA

Obudowa, jakość użytych materiałów, a przede wszystkim jej konstrukcja mają ogromny wpływ na brzmienie.

Udoskonaliliśmy technologię TLIE (Taga Low Interference Enclosures), by zwiększyć sztywność obudowy i zminimalizować niechciane zakłócenia i rezonanse.

Obudowy TLIE są stworzone z wysokiej gęstości i jakości płyt MDF oraz stoją na stabilnych nóżkach, które zapewniają odpowiednią izolację od podłoża. Grubość przedniej ścianki: 25 mm

Grubość ścianek górnej, bocznych, tylnej i wewnętrznych: 21mm

Akustyczny materiał wygłuszający użyty wewnątrz obudowy eliminuje problem wewnętrznych fal stojących.

Starannie dobrane wysokiej jakości wykończenie winylowe jest bardzo trwałe, eleganckie, imituje naturalną strukturę drewna i jest bardzo przyjemne w dotyku. Wykończenie z winylu jest starannie wykonane oraz nakładane na obudowę przy użyciu precyzyjnych maszyn zapewniających najlepsze efekty.

PRZETWORNIK NISKOTONOWY

  1. Nabiegunnik
  2. Powiększony magnes ferrytowy #1 (155x20mm)
  3. Powiększony magnes ferrytowy #2 (155x20mm)
  4. Płyta nabiegunnikowa
  5. TSAC sztywny metalowy kosz poddany powierzchniowej anodyzacji
  6. Resor
  7. Cewka z uzwojeniem miedzianym

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 331A
05-816 Reguły k/Warszawy

http://www.polpak.com.pl/

redakcja: audiomuzofans.pl