NEWS: Wilson Raptor On-Wall – Uniwersalne głośniki naścienne

Wilson Raptor On-Wall

Uniwersalne głośniki naścienne dla miłośników stereo i kina domowego

Miło nam poinformować o wprowadzeniu do oferty nowej pozycji z rodziny kolumn głośnikowych Wilson Raptor. Przedstawiamy głośniki naścienne Raptor On-Wall.

Wilson Raptor On-Wall to synonim jakości audio dostępnej w przystępnej cenie. Uniwersalne w swoim zastosowaniu, odpowiadają potrzebom zarówno miłośników słuchania muzyki z systemów stereo, jak i miłośników kina domowego.

Idealnie sprawdzają się w roli głośników stereo, przednich, surround czy nawet Dolby Atmos, w zależności od preferowanej konfiguracji kina domowego. Ich konstrukcja została zoptymalizowana do montażu ściennego, wykorzystywanego zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach.

Raptor On-Wall wyróżniają się prostotą designu i instalacji. Oferują mnóstwo możliwości umiejscowienia ich dla jak najlepszej reprodukcji dźwięku. Dla optymalnego doświadczenia stereo, najlepiej montować je na wysokości uszu, naprzeciwko miejsca odsłuchu.

Ich kompaktowa, płaska obudowa doskonale wpisuje się w przestrzeń nawet małych pokoi, dodając im nowoczesnego charakteru przy zachowaniu minimalistycznej estetyki. Dodatkowo, głośniki te łatwo skomponujesz z innymi głośnikami serii Raptor marki Wilson, aby stworzyć własne, idealne kino domowe.

Wysokiej jakości metalowe zaciski przewodów głośnikowych zostały wygodnie umieszczone w gnieździe na tylnej ściance. Montaż ułatwia obecność metalowego uchwytu z otworem montażowym na tylnej ściance głośnika – wystarczy tylko dobrać odpowiednie śruby do posiadanych ścian.

Kolumny głośnikowe Raptor On-Wall są już dostępne w dwóch wykończeniach – czarnym i białym z błyszczącymi frontami i obudowami w tym kolorze z okładziną z rysunkiem słojów drewna.

Dane techniczne

TypNaścienna kolumna głośnikowa, do systemów stereo i kina domowego
System, typ obudowyBass Reflex, umiejscowiony z przodu
Pasmo przenoszenia [+/- 3] dB [Hz]55-20 000 Hz
Czułość [2,83V/1m] [dB]86 dB
Impedancja4-8 omów
Maksymalny SPL [dB]106 dB
Zalecana moc wzmacniacza25-125 W
Częstotliwość zwrotnicy [Hz]2800 Hz
Przetwornik wysokotonowy1″ (25 mm) miękka kopułka, magnes neodymowy
Przetwornik nisko-średniotonowy1x 5″ (125 mm)
Wyjście(a) połączeniowestereo +/-; złącza bananowe
Akcesoria w zestawie4x gumowe nóżki dystansowe, zintegrowany metalowy uchwyt montażowy
Dostępne wykończeniaczarne, białe
Wymiary390 x 250 x 120 mm (W x S x G bez maskownicy)
Waga netto [1 szt.]4,20 kg
Sposób pakowania2 szt. w zestawie

Kolumny głośnikowe Raptor On-Wall są już dostępne w sprzedaży w referencyjnej cenie detalicznej 798 zł za komplet 2 szt. w kartonie.

Raptor On-Wall, jak pozostałe pasywne kolumny głośnikowe, są objęte promocyjną ofertą 10-letniej gwarancji we wszystkich krajach dystrybucji marki do końca 2024 roku.

https://pl.horn.eu/pl/PL