Niemiecki Trigon Audio w Salonie Q21.

Właśnie testujemy serię Exxceed, która w swojej ofercie posiada wzmacniacz zintegrowany, odtwarzacz CD, serwer muzyczny oraz pre-amp gramofonowy. To co go wyróżnia, to nowoczesny i ponadczasowy design, ascetyczna bryła, duży kolorowy wyświetlacz (z możliwością zmiany kolorów) i solidne wykonanie. Sam wzmacniacz waży 18kg. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne, czarny i srebrny. Na wyposażenie poza standardowymi wejściami analogowymi RCA składa się również zbalansowane XLR, cyfrowe wejścia: optyczne, coaxialne, oraz opcjonalnie USB-DAC i moduł PHONO. Urządzenie posiada wyjście słuchawkowe. Wzmacniacz dysonuje mocą 2x100W (8 OHM) oraz 170W (4OHM).

Odtwarzacz CD Exxced również dysponuje wyjściami zbalansowanymi XLR, oraz standardowo RCA i po optyczny i coaxialnym. Waga ponad 9kg.

Brzmienie Trigona Exxced jest transparentne, żywe, energetyczne, zachowuje przy tym świetny balans tonalny między szczegółowością, przejrzystością a nasyceniem i właściwym osadzeniem dźwięku w głośnikach. Świetny mikroplankton, subtelna zwiewna góra, czysty wokal i konturowy bas. Gra neutralnie, ma dzięki temu uniwersalne zastosowanie. Sprawdzi się zarówno z kolumnami przejrzyście grającymi jak i tymi, które mają tendencję do lekkiego spowalniania i ocieplania dźwięku. Jesteśmy pod wrażeniem właściwości brzmieniowych Trigon’a.

Polecamy i zapraszamy na odsłuchy do salonu Q21.

Trigon Exxceed w ofercie Q21 – https://www.q21.pl/product/search?query=exxceed

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl