“NOMOS” PROMOCJA SERWISU-LATO 2018

Miłośników płyt winylowych i gramofonów zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej promocji na usługi naszego serwisu. Do 30 września 2018 można u nas przeprowadzić bezpłatnie diagnostykę gramofonu, wymienić zakupioną w NOMOS Audio Vintage wkładkę gramofonową.

 

ZAKRES PRAC

  • Bezpłatna diagnostyka gramofonu – w te wakacje, przynosząc do serwisu gramofon, proponujemy usługę bezpłatnej diagnozy. Ze względu na wakacje naprawy w tym okresie realizujemy nieco szybciej. Bezpłatna, wakacyjna diagnoza to przede wszystkim oszczędność około 200 zł i krótszy czas oczekiwania na naprawiony gramofon.

 

  • Wymiana i kalibracja zakupionej w NOMOS Audio Vintage wkładki – od pewnego czasu NOMOS Audio Vintage jest dystrybutorem doskonałych wkładek gramofonowych marki ORTOFON. Na życzenie naszych klientów montujemy także wkładki innych producentów. Każda taka wymiana wiąże się z koniecznością prawidłowego jej ustawienia i kalibracji ramienia. Osobnym zagadnieniem jest dobór wkładki do potrzeb użytkownika oraz dopasowanie jej do konkretnego modelu ramienia. Proces ten zajmuje zazwyczaj kilkadziesiąt minut i może być bardzo istotny dla ostatecznego brzmienia gramofonu i odtwarzanej przez niego muzyki. Nasza oferta dotyczy wyłączenie wkładek zakupionych w naszym sklepie, proponujemy wkładki firm: Ortofon, Audio-Technica, Denon, Goldring, Grado, Nagaoka, Shure i Sumiko.

Letnia oferta promocyjna na usługi serwisowe trwa do 30 września 2018.

Zapraszamy do naszych serwisów w Krakowie i Warszawie.

Punkty serwisowe pracują w godzinach otwarcia sklepów NOMOS Audio Vintage.

Więcej informacji na stronie: www.nomos.waw.pl

 NOMOS Audio Vintage
Warszawa

ul. Tytoniowa 20
04-228, Warszawa

+48 883 454 909

NOMOS Audio Vintage
Kraków

ul. Nad Drwiną 8B
30-741, Kraków

+48 12 307 18 20