NORDOST- QPOINT RESONANCE SYNCHRONIZER

NORDOST

QPOINT RESONANCE SYNCHRONIZER

QPOINT Resonance Synchronizer firmy Nordost emituje niewielkie pole, które wpływa na wszystkie rezonanse elektromechaniczne w jego pobliżu, przez co wszystkie rezonują z tą samą częstotliwością. Poprzez synchronizację tych rezonansów QPOINT może wyeliminować generowane wewnątrz urządzeń szumy elektromagnetyczne, poprawiając koherencję i precyzję czasową, które są tracone nawet w najlepszych systemach high-end.

Aby wykorzystać wpływ QPIONT we wszystkich proponowanych komercyjnie urządzeniach audio, w tym tranzystorowych i lampowych, cyfrowych i analogowych, a nawet aby dopasować efekt do potrzeb konkretnego użytkownika, system ma dwa tryby pracy – Tryb I i II – emitujące unikalne typy pola elektromagnetycznego, podkreślając różne elementy w dźwięku, obniżając poziom szumów. Użytkownik może przełączać między tymi trybami i wybierać rodzaj dźwięku, który mu odpowiada.

QPOINT to system modułowy. Jego efekty kumulują się wraz ze zwiększaniem liczby elementów i w połączeniu z innymi produktami Nordost QRT. QPOINT Resonance Synchronizer gwarantuje, że wszystkie elementy systemu pracują w idealnej harmonii, poprawiając koherencję dźwięku, jego wyrazistość i muzyczną strukturę.

Cena detaliczna 3189 zł

Dystrybucja w Polsce:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl