Lampowe nowości firmy Audion – NEWS

Lampowe nowości firmy Audion.

Na tegorocznych targach High End w Monachium, firma Audion zaprezentowała dwie nowe linie zintegrowanych wzmacniaczy lampowych: Audion Lignum OCTO i QUADDRA.

Podstawowym celem wprowadzenia nowych serii wzmacniaczy było zaprezentowanie zupełnie nowego wykończenia i rodzaju konstrukcji w stosunku do już istniejących modeli. Efektem jest bardzo naturalny i organiczny wygląd, który spotkał się z dużym zainteresowaniem odwiedzających targi. Tak jak w seriach „Special Edition”, autorem projektu jest znany holenderski projektant Marko Schregardus, który plany i zamierzenia firmy przeobraził w tą naturalną i bardzo przyjemna formę.

Oba modele, Lignum OCTO (8 lamp) jak i Lignum QUDDRA (4 lampy) to konstrukcje parallel single ended, oparte na lampach EL34 jako podwójne monobloki, z dwoma transformatorami mocy i dwoma całkowicie oddzielonymi zasilaczami. Oba zawierają 5-kanałowe pasywne przedwzmacniacze. Quaddra oferuje 22 waty na kanał w klasie A przy 240 V, Octo aż 44 watów lampowej mocy przy 240 V.

 

Tak jak wszystkie inne produkty Audion, wzmacniacze są wykonywane całkowicie ręcznie przez angielskich rzemieślników w technologii „hard wired” z wykorzystaniem, selekcjonowanych, najwyższej jakości komponentów bez udziału chińskich podzespołów.

„Dźwięk nowej serii Lignum zależy od modelu który wybierzesz ale zawsze zaskoczy Cię spójnym, naturalnym i zaangażowanym przekazem. Zaskoczy Cię uderzeniem basu, na tle którego pięknie wyróżnia się wyższe pasmo…”

Nowa seria Lignum , będzie dostępna w sprzedaży od 1 września 2019 w firmie Mediam.

 

MEDIAM Sp. z o.o.

ul. Wadowicka 12

30-415 Kraków POLAND

mob.+48 731 460 750

tel. +48 12 269 29 74

fax.+48 12 269 21 51

www.mediam.com