Nowy kabel USB – Chord Company, Clearway

Nowy kabel USB powiększa wielokrotnie nagradzaną serię kabli firmy Chord Company, Clearway
Nowy kabel USB Clearway oferuje doskonałe brzmienie, plus dożywotnią gwarancję w budżetowej cenie

Wielokrotnie nagradzana seria firmy Chord Company, Clearway, obejmująca interkonekty cyfrowe i analogowe, kable głośnikowe i inne, powiększyła się o nowy kabel USB oferujący doskonałe brzmienie w super-atrakcyjnej cenie.

Nowy kabel USB Clearway został wyceniony na zaledwie 549 zł oferując to samo połączenie wysokiej jakości brzmienia i atrakcyjnej ceny, z którego znana jest cała seria Clearway.

Stworzony z myślą o współczesnych cyfrowych urządzeniach audio wyposażonych w gniazda USB, kabel USB Clearway wykorzystuje podwójną folię i gęsty oplot zapewniające doskonałe ekranowanie chroniące przed szkodliwymi zakłóceniami. Najnowsze pozłacane wtyki ze stopu cynku z ulepszonym ekranowaniem dopełniają przewodniki z posrebrzanej miedzi beztlenowej o przekroju 26 AWG. Zastosowanie bezuciskowego systemu mocowania firmy Chord Company umożliwia również precyzyjną terminacją na każdym końcu kabla.

Kabel USB Clearway USB dołącza do innych niedawnych znaczących dodatków do serii Clearway, takich jak kabel ethernetowy Clearway Streaming i głośnikowy ClearwayX. Mimo tak niskiej ceny Chord Company oferuje dożywotnią gwarancję na ten produkt, która zapewnia spokój jego użytkownikom.

Komentując nowy kabel USB Clearway, Doug Maxwell z Chord Company powiedział: „Jesteśmy naprawdę zadowoleni z rozszerzenia nagradzanej serii Clearway o kabel USB. Tak wielu naszych klientów potrzebuje kabla USB w jakimś punkcie ich systemów audio i cieszymy się, że możemy zaoferować im doskonale brzmiącą opcję, która oferuje naprawdę przystępną cenę i to z naszą dożywotnią gwarancją. To jedyny kabel USB o wartości około 100 funtów, którego kiedykolwiek będziesz potrzebować”.

Cena i dostępność

Kabel USB Chord Company Clearway jest już dostępny w cenach od 549 zł (0.75 m).

Dostępne długości: 0.75 m, 1.5 m, 3 m i 5 m.

O firmie Chord Company

Chord Company to wiodący brytyjski producent wysokiej jakości kabli A/V. Firma od ponad 30 lat starannie projektuje i ręcznie buduje w Wielkiej Brytanii najwyższej jakości kable audio dla wymagających klientów z ponad 50 krajów.

Chord Company kieruje się bezkompromisowym pragnieniem oferowania brzmienia „live”, niezależnie od źródła z jakiego korzystasz. Zespół Chorda jest niezwykle dumny z realizacji tego celu, czego dowodem są wiodące w swojej klasie kable, zarówno standardowe, jak i wykonywane na zamówienie. Własne projekty i wytwarzanie kabli na miejscu dają nam pełną kontrolę nad procesem produkcji, gwarantując powtarzalność i możliwość stworzenia całej rodziny kabli wybieranych przez tysiące melomanów, by ich systemy audio mogły zaprezentować pełnię swoich możliwości.

Dytrybucja w Polsce:

Audio Center Poland

Ul. H. Sucharskiego 49

30-898 Kraków

www.audiocenter.pl