Paradigm XR-nowa seria subwooferów w ofercie Polpak Poland


Bardzo mi miło poinformować Państwa, że do oferty Polpak Poland dołączyła seria nowych subwooferów marki Paradigm, XR.

Paradigm XR:

Mistrzowska klasa projektowania i inżynierii

Całkowicie nowe subwoofery XR to mistrzostwo w zakresie wzornictwa i wyrafinowania technicznego, które stanowią wyzwanie dla tego, co jest możliwe w kompaktowej konstrukcji subwoofera. Naszym celem było przesuwanie granic wydajności, nie tracąc przy tym z oczu estetyki.

• XR ucieleśnia naszą filozofię „Sztuka obejmuje naukę”. Jest wisienką na torcie każdego systemu i doskonale komponuje się z naszą wielokrotnie nagradzaną serią głośników Founder.

• Fasetowany projekt obudowy: obudowa XR

jest nie tylko piękny, ale również bardzo funkcjonalny. Geometryczny profil elegancko rozkłada ogromne obciążenie obudowy potężnego głośnika niskotonowego wewnątrz, zapewniając maksymalnie większą wytrzymałość niż tradycyjne konstrukcje prostokątne.

• Cascade-Fusion Bracing: jeszcze bardziej zwiększa sztywność obudowy, zapewniając maksymalną precyzję akustyczną, jednocześnie rozbijając wewnętrzne nierówności, co zapewnia większą dokładność i klarowność basów.

• Najlepsze w swojej klasie wykończenia klasy premium: Obudowy XR oferowane są z różnymi pięknymi wykończeniami: Walnut i Black Walnut mają gładkie satynowe wykończenie z charakterystycznym usłojeniem drewna. Nasze ekskluzywne Midnight Cherry i Piano Black charakteryzują się luksusowym, ręcznie wcieranym wykończeniem o wysokim połysku.

XR 13 jest oferowany w sugerowanej cenie detalicznej 30 500 zł brutto za sztukę.

XR 11 jest oferowany w sugerowanej cenie detalicznej 24 500 zł brutto za sztukę.

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 331A
05-816 Reguły k/Warszawy

http://www.polpak.com.pl/

redakcja: audiomuzofans.pl