Piękne i innowacyjne słuchawki Itsfit Lab dostępne w Polsce!

Itsfit Lab to młoda marka tworząca słuchawki dokanałowe, która podbiła już uszy miłośników dobrego brzmienia w wielu zakątkach świata. Czas na Polskę!

Pod nazwą Itsfit Lab kryje się marka słuchawek dokanałowych z Wietnamu, która znajduje się obecnie na ustach wielu recenzentów i audiofilów. Została ona oficjalnie zarejestrowana w czerwcu 2019 roku. Stojący za nią inżynier, Kien Nguyen, trzy lata wcześniej rozpoczął jednak świadczenie usług naprawy, modyfikacji i modernizacji modeli dokanałowych innych firm, które cieszyły się sporą popularnością w Azji, co umożliwiło mu zdobycie dodatkowego doświadczenia.

Zespół Itsfit Lab skupia się obecnie na opracowywaniu i tworzeniu własnych słuchawek dokanałowych, które dostępne są w wersji uniwersalnej (UIEM) lub spersonalizowanej (CIEM). Rozwiązania firmy wyróżniają się nie tylko świetnym brzmieniem i wysoką jakością wykonania, ale również wykorzystaniem innowacyjnych technologii oraz bogatymi opcjami personalizacji wyglądu. Teraz dostępne są one w sklepie Audeos, który jest oficjalnym dystrybutorem marki w Polsce.

Fusion to “trybryda” z przetwornikiem magnetostatycznym

Itsfit Lab Fusion to flagowe słuchawki firmy, które są obecnie jej najbardziej rozpoznawalnym produktem. Ten szalenie popularny model jest pierwszą na rynku konstrukcją z trzema różnymi typami przetworników (tzw. trybryda), w której jeden z nich jest rozwiązaniem magnetostatycznym

(Itsfit Lab Fusion)

Przetwornik ten charakteryzuje się ferromagnetyczną membraną złożoną z pięciu ultracienkich warstw, która porusza się w silnym polu magnetycznym generowanym przez dwa magnesy. Gwarantuje to poruszanie całej jej powierzchni (bez martwych punktów), co przekłada się minimalne straty w dźwięku i jego opóźnieniu oraz bardzo niski poziom zniekształceń.

Fusion ma dodatkowo przetwornik dynamiczny z membraną 10 mm (odpowiada za świetnie oddane niskie tony) i podwójny przetwornik armaturowy marki Sonion (gwarantuje transparentną i szczegółową średnicę). Przetworniki zostały dostrojone akustycznie, by każdy z nich reprodukował najbardziej efektywny fragment pasma przenoszenia, a dodatkowo zamknięto je w autorskiej komorze akustycznej, która przygotowana jest w procesie druku 3D.

Itsfit Lab Fusion to model, który wyróżnia się powalającą sceną dźwiękową. Jest ona tak szeroka i głęboka, że przypomina tę ze słuchawek nausznych. Precyzyjne strojenie gwarantuje do tego świetnie wyważone i szczegółowe brzmienie, które zapada w pamięć od pierwszego odsłuchu.

Itsfit Lab Fusion w uniwersalnej wersji wyceniony jest na 4399 PLN (https://audeos.pl/pl/p/Itsfit-Lab-Fusion/1194)

R3, czyli referencyjne brzmienie w przystępnej cenie

R3 to z kolei pierwsze słuchawki firmy Itsfit Lab, które przygotowano dla fanów referencyjnego brzmienia. To model mający prezentować nagrania dokładnie takimi jakie są – szczegółowo, ale bez “kolorowywania” (tak wyostrzania, jak i przesadnego wygładzania). To szalenie uniwersalne słuchawki, które spodobają się inżynierom dźwięku, producentom i muzykom, jak i każdemu, kto poszukuje nie męczących monitorów do krytycznych odsłuchów.

Itsfit Lab R3

Itsfit Lab R3 oparty jest na trzech specjalnie dobranych przetwornikach armaturowych. Gwarantują szczegółowe i dobrze kontrolowane niskie tony, które podkreślają brzmienie instrumentów, ale nigdy nie są zbyt mocno wyeksponowane. Średnica jest krystalicznie czysta, ale zawsze pozostaje gładka, a wysokie tony są bogate i świetnie rozciągnięte.

Itsfit Lab Fusion w uniwersalnej wersji wyceniony jest na 1599 PLN (https://audeos.pl/pl/p/Itsfit-Lab-R3/1195)

Itsfit Lab to bogate opcje personalizacji wyglądu słuchawek

Fusion w standardzie oferowany jest z unikatowym przednim panelem nawiązującym do wyglądu galaktyki, a model R3 – panelami wykonanymi z pięknego stabilizowanego drewna. Osoby zainteresowane słuchawkami Itsfit Lab mają jednak o wiele więcej opcji do wyboru, a nawet mogą same zaprojektować wygląd kopułek. Co więcej, dotyczy to nie tylko modeli przygotowywanych pod wycisk kanału użytkownika (CIEM), ale i uniwersalnych.

Itsfit Lab Fusion

Modele Fusion i R3 w standardowej wersji uniwersalnej dostępne są od ręki w Audeos.pl, a klienci zainteresowani częściowo lub w pełni spersonalizowanymi wariantami proszone są o wcześniejszy kontakt ze sklepem.

Informacje na temat dystrybutora:

Audeos

www.audeos.pl