Polska premiera wzmacniacza Buchardt I150 w salonie Q21

I150 to specjalny wzmacniacz. Jest uproszczony w swoich podstawowych funkcjach, ale zawiera potężny czterordzeniowy 64-bitowy procesor DSP, który pozwala mu być bardzo elastycznym i dostosowywać się do twoich potrzeb i otoczenia.

I150 to poważny wzmacniacz zintegrowany z własną korekcją pomieszczenia. Ale tym, co naprawdę wyróżnia I150, jest możliwość połączenia go z jedną z naszych kolumn głośnikowych. Jest nie tylko dostrojony, aby jak najlepiej z nimi współpracować, ale także daje możliwość włączenia optymalizacji do tego konkretnego głośnika Buchardta, który posiadasz.

150/300 W 8/4 OHM W TECHNOLOGII HYPEX NCORE®
NCore® to pierwszy wzmacniacz klasy D, który nie tylko wyprzedza najlepsze wzmacniacze liniowe, ale także przewyższa je pod każdym względem, jeśli chodzi o jakość dźwięku. Jeśli chcesz uzyskać najwyższą klarowność, rozdzielczość i muzykalność, masz to. Technologia NCore® łączy stabilność UcD z lepszą niezależnością od obciążenia, mniejszymi zniekształceniami i niższą impedancją wyjściową.

ANALOGOWA REGULACJA GŁOŚNOŚCI
Nasza regulacja głośności odbywa się w sposób analogowy. Celów jest kilka, ale co najważniejsze, oznacza to brak redukcji zakresu dynamiki poza domenę cyfrową – a do tego analogowy obwód regulacji głośności jest idealnym połączeniem ze wzmacniaczami NCore® klasy D. Daje nam to, co najlepsze z obu światów. Moc i kontrola NCore® oraz wspaniały dźwięk z naszego przetwornika cyfrowo-analogowego ES9028PRO do analogowego obwodu głośności… dla nas jest to idealne połączenie… dopracowane do perfekcji przez nasz zespół inżynierów.

PODZIAŁ ZASILANIA
Projekt zasilacza I150 to historia sama w sobie. Wszystkie obwody sygnałowe znajdują się w bardzo czułej domenie analogowej. Są zasilane z masywnego liniowego transformatora toroidalnego. Oznacza to, że żadne sygnały analogowe – w tym nasz obwód DAC – nie powodują zakłóceń. Rezultatem jest tło czarniejsze niż czarne. Całkowicie oddzielone od sekcji analogowej są obwody cyfrowe. Mają własne zasilanie, a każdy bit jest przenoszony z artystyczną precyzją przez ścieżkę sygnału aż do samego końca, kiedy spotyka się z naszym najnowocześniejszym przetwornikiem cyfrowo-analogowym Sabre firmy ESS – ES9028PRO.

POTĘŻNY PRZETWORNIK CYFROWO-ANALOGOWY ES9028PRO
Przetwarzanie sygnału traktujemy w firmie Buchardt Audio bardzo poważnie. Oznacza to, że sygnały traktujemy z szacunkiem i zakłócamy oryginalny sygnał tylko wtedy, gdy widzimy powód, aby to zrobić. Dlatego mamy zaszczyt odebrać te starannie przetworzone sygnały cyfrowe i przekształcić je w domenę analogową, używając tylko najlepszych z najlepszych dostępnych chipsetów. Naszym wyborem był przetwornik cyfrowo-analogowy ES9028PRO. Ten chipset po prostu zapewnia najlepszą konwersję, jakiej do tej pory doświadczyliśmy – do tego stopnia, że ​​możemy powiedzieć, że jesteśmy naprawdę dumni z tego, że możemy go zastosować w naszym produkcie.

KOREKTA POMIESZCZENIA
Dokładnie opracowana korekta pomieszczenia, która zaskoczy Cię w bardzo pozytywny sposób. Łatwa i prosta w użyciu, a jednocześnie naprawia to czego chcesz, bez typowych artefaktów, które niestety widzimy w większości korekt do pomieszczeń dostępnych obecnie na rynku. Nasza korekcja przede wszystkim zaprojektowana jest po to by pomóc Ci w ustawieniach trybów pokoju (problemy z basami spowodowane przez pomieszczenie). Dostosuje reakcję basów do twojego pokoju i rozmieszczenia głośników w pokoju.

Optymalne rozmieszczenie głośników i ogromne pułapki basowe rzadko wchodzą w grę dla większości z nas. Korekcja pomieszczenia może być najlepszym usprawnieniem pod względem ulepszeń jakości dźwięku, które zrobiłeś, bez żartów!

Techniczne wyjaśnienie to obszerny temat. Kliknij poniższy przycisk, aby uzyskać więcej informacji na temat korekty pomieszczenia Buchardta.

FUNKCJE SPECJALNE DLA GŁOŚNIKÓW BUCHARDTA
To zdecydowanie najbardziej wyjątkowa część I150. Te niestandardowe funkcje są możliwe tylko wtedy, gdy dokładnie wiemy, jak zachowuje się głośnik podłączony do wzmacniacza. W naszej aplikacji możesz zastosować specjalne funkcje zaprojektowane dla każdego z naszych głośników pasywnych.

 • Filtr korekcyjny – optymalizuje reakcję głośników pod względem liniowości, minimalnego zjawiska fazowego i odpowiedzi mocy.
 • Przedłużenie basów – rozszerza charakterystykę basów poza to, co jest możliwe dzięki samej konstrukcji pasywnej
 • Ochrona – włącza aktywną, inteligentną ochronę, aby zapewnić, że głośniki nie zostaną uszkodzone
 • Wzmocnienie niskiego poziomu – poprawia wydajność głośników przy niskich poziomach głośności <70 dB SPL, spowodowanych nieliniowym słyszeniem.

BEZSTRATNY ZAAWANSOWANY KOREKTOR 
Ponieważ nasz I150 ma wbudowany procesor DSP, możemy zapewnić dostęp do zaawansowanego korektora poprzez aplikację Buchardt (już wkrótce). Tutaj możesz całkowicie zmodyfikować ton głośnika według własnych upodobań! Wyrównywanie odbywa się w domenie cyfrowej, zanim muzyka przejdzie z danych do słyszalnego dźwięku. Nic nie jest stracone z powodu słabej jakości regulacji tonów lub analogowych korektorów, które znamy i których nienawidzimy – no cóż, większość audiofilów nienawidzi.

BLUETOOTH 5.0 Z APTX HD I ACC
I150 to wyjątkowy sprzęt audio. Oferuje to, co najlepsze w projektowaniu cyfrowym i analogowym, dlatego zdecydowaliśmy się NIE włączać wielu zaawansowanych transmisji strumieniowych do tego urządzenia, ponieważ wyeliminowałoby to skupienie się na tym, co robi najlepiej. Jednak, aby włączyć nasz interfejs użytkownika oparty na aplikacji, zdecydowaliśmy się dodać do tego trochę więcej, dodając połączenie Bluetooth 5.0 z włączonymi aptX i aptX-HD, wraz z natywnym kodekiem AAC. Umożliwia to bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe do I150 za pośrednictwem najlepszych dostępnych standardów Bluetooth. AptX jest już całkiem dobry, ale aptX-HD po prostu dodaje więcej szczegółów. Jest tak blisko bezstratnego przesyłania strumieniowego.


Specyfikacja Techniczna:

 • Wzmacniacz: Hypex NCore® 
  • 2 x 150 W 8 Ohm
  • 2 x 300 W 4 Ohm
 • DSP: czterordzeniowy procesor
 • Układ DAC: ES9028PRO
 • Wejścia analogowe: 1 x (RCA)
 • Wejścia cyfrowe: 1 x koncentryczne, 2 x optyczne, 1 x USB
 • Analogowe zmienne wyjścia przedwzmacniacza: 1 x (RCA) 2 x wyjście subwoofera (RCA)
 • Opcja przesyłania strumieniowego: Bluetooth 5.0 z aptX HD i AAC
 • Zniekształcenia: 0,0015% <10 Hz-20 kHz AES17
 • Stosunek sygnału do szumu: 121 dB <10 Hz-20 kHz AES17
 • Współczynnik tłumienia/8 Ohm: 4500
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.):  80 x 370 x 310 mm
 • Napięcie wejściowe: 100-240 V AC automatyczna regulacja (w zestawie kable zasilające UE i USA)
 • Waga: 10 kg

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.p