Preorder albumu Marka Bilińskiego pod tytułem „Dziecko Słońca”

Po dwudziestu sześciu latach od wydania, w formacie CD-Audio, albumu pod tytułem „Dziecko słońca” w 1994 roku, Marek Biliński oddaje w Państwa ręce, po raz pierwszy na winylu, odświeżoną wersję albumu składającą się z dwóch płyt winylowych, każda o wadze 180 gr

Tak jak pozostałe wznowione albumy artysty w ramach winylowej kolekcji wydawniczej, również i ten album jest kompatybilny ze współczesnymi hi-endowymi systemami odsłuchowymi. 

Tym razem jest to podwójny album (2 LP) zajmujący trzy strony z dwóch płyt LP. Czwarta strona drugiej płyty winylowej, jest wykorzystana jako test do ustawienia antyskatingu. Jest to ukłon Marka Bilińskiego w stronę wszystkich audiofanów, którzy z pewnością skorzystają z tego bonusu.

Nie lada niespodzianką dla wszystkich fanów artysty są nuty tematu utworu „Początek światła”, które zostały  umieszczone w środku podwójnej koperty albumu.

MAREK BILIŃSKI „Dziecko słońca” 

Jest to czwarta płyta winylowa w kolekcji wydawniczej Marka Bilińskiego, na którą złożą się wszystkie albumy artysty wytłoczone na winylu,  aż do koncertowego albumu, który ukaże się  jako podwójny album. 

Kolekcja zostanie zakończona wydaniem premierowego, długo oczekiwanego albumu artysty. 

Podsumowując, w ciągu najbliższych dwóch lat, ukaże się dziesięć albumów, które utworzą kolekcję wydawniczą Marka Bilińskiego.  Album “Dziecko słońca” wydany na winylu, ukaże się w dwóch wersjach:

  • wersja standard – płyta winylowa w kolorze czarnym, do odtwarzania na każdym gramofonie. Cena: 95 zł;
  • wersja hi-end – ta wersja będzie limitowana, numerowana oraz będzie opatrzona autografem artysty. Ukaże się w ilości 500 sztuk. Płyta w naturalnym kolorze, bez czarnego barwnika, co powoduje obniżenie szumów własnych i zwiększa dynamikę nagrania. Te subtelne różnice są słyszalne wyłącznie na gramofonach i systemach odsłuchowych klasy HI-END. Cena: 115 zł.

Start PREORDERU rozpoczyna się w dniu 2.03.2020 roku. 

Albumy zamówione w trybie PREORDER zostaną wysłane do Państwa w dniu 17.03.2020 roku, kilka dni przed oficjalną premierą sklepową, która odbędzie się w piątek 27.03.2020 roku.

Albumy będą wysyłane w kolejności zaksięgowania przelewu na koncie bankowym, a nie według daty wysłania zamówienia drogą mailową.

Zamówienia na album można składać w sklepie: https://bilinski.pl/sklep/

Patronat medialny, audiomuzofans.pl