PRIUM: nowe wtyki w ofercie RAFKO Dystrybucja

Prium to kolejna sprawdzona polska marka dystrybuowana przez RAFKO Dystrybucja.

Oferuje wysokiej jakości akcesoria audio-video w bardzo przystępnych cenach. Maksymalny stosunek jakości do ceny czyni ją atrakcyjną propozycją dla szerokiego grona odbiorców.
Prium posiada szeroki asortyment produktów, który jest wciąż rozbudowywany.

Do sprzedaży trafiły właśnie kolejne propozycje:
Prium PRSPAMET metalowe widły (widełki) do kabli głośnikowych

Prium PRBANMET wtyk bananowy metalowy również do bi-wiringu

Prium PRBANOKS wtyk bananowy pozłacany metalowy oksydowany

Prium PRPOPTK pozłacana przejściówka optyczna kątowa obrotowa (wtyk – gniazdo)

Prium PRSPAMET widły (widełki) do kabli głośnikowych

Metalowe widły do montażu na kabel głośnikowy o przekroju do 4mm kw. Wykonane w całości z metalu, zabezpieczone przed korozją pozłacaniem. Łatwy montaż na 2 śruby zabezpiecza kabel przed jakimkolwiek ruchem, a przy tym nie wymaga lutowania.

Najważniejsze cechy:pozłacane 24 karatowym złotemmontaż kabla głośnikowego do 4mm kwszybki montaż na 2 śruby
Specyfikacja:
długość: 41mm, zewnętrzny rozstaw wideł: 8,15mm, wewnętrzny rozstaw wideł: 6,5mm

Prium PRBANMET wtyk bananowy metalowy również do bi-wiringu

Wielofunkcyjny metalowymeta wtyk również do bi-wiringu, który umożliwia instalowanie dwóch kabli na raz, co pozwala na stosowanie bi-wiringu przy pojedynczym komplecie wyjść głośnikowych we wzmacniaczu. Można go także wykorzystać do podłączenia jednocześnie kolumn i subwoofera z wejściami high level lub dwóch par kolumn.

Najważniejsze cechy:pozłacany 24 karatowym złotemmontaż kabla przez boczny otwór przez zaciśnięcie: do 5,3mmmontaż kabla przez tylny otwór przez skręcenie: do 2mm (tylko kable bez jednolitej grubej żyły)możliwość instalacji kabli głośnikowych na dwa niezależne sposoby
Specyfikacja: długość: 47mm, średnica: 11mm

Prium PRBANOKS wtyk bananowy pozłacany metalowy oksydowany

Wysokiej klasy wtyki bananowe dedykowane do kabli o standardowych przekrojach, bardzo ciężki i solidny w swojej cenie. Polecamy każdemu, kto ceni sobie masywne, rzetelne wykonanie.

Prium PRBANOKS banan

Najważniejsze cechy:pozłacany 24 karatowym złotemoksydowana obudowa odporna na korozjęmiejsce na kabel o przekroju do 4mmmontaż na 2 śruby
Specyfikacja: długość: 55mm, średnica: 13mm

Prium PRPOPTK pozłacana przejściówka optyczna kątowa obrotowa

Umożliwia podłączenie kabla do urządzenia wszędzie tam, gdzie dysponujemy ograniczoną liczbą miejsca i istnieje ryzyko przełamania lub zagięcia kabla optycznego toslink, o co bardzo łatwo, a co sprawia, że sygnał optyczny przestaje działać. Przejściówka jest kompatybilna z każdym urządzeniem wyposażonym w gniazdo toslink zgodne ze standardem.

Najważniejsze cechy:pozłacana końcówkawtyk obrotowy 360 stopniwysoka jakość wykonaniaprzejściówka typu wtyk – gniazdogotowa do podłączenia do każdego kabla optycznego toslink

Prium PRPJOPT pozłacana przejściówka (adapter)

Adapter, któryumożliwia przejście z gniazda toslink na wtyk mini jack optyczny. Pozwala na podłączenie na przykład: przenośnych urządzeń np laptopa, odtwarzacz przenośnego i innych do urządzeń stacjonarnych. Mini-jack optyczny bywa wykorzystywany także w sprzęcie komputerowym np w kartach dźwiękowych lub prostych zestawach głośnikowych.

Najważniejsze cechy: pozłacana końcówkawysoka jakość wykonaniaprzejściówka typu wtyk – gniazdogotowa do podłączenia do każdego kabla optycznego toslink

Ceny :
PRPOPTK – 19zł 
PRPJOPT – 10zł 
PRSPAMET – 12zł 
PRBANMET – 14zł 
PRBANOKS – 14zł

Więcej informacji:
www.prium.p