REWELACYJNE ZESTAWY W PROMOCYJNYCH CENACH!

POLPAK POLAND

REWELACYJNE ZESTAWY W PROMOCYJNYCH CENACH!
Stwórz zestaw szyty na miarę Twojego pokoju odsłuchowego!

Doświadcz zapierającej dech w piersiach mocy, jakości i wielkokanałowej elastyczności dostępnej w amplitunerach Anthem MRX trzeciej generacji. Nagradzane wielokanałowe amplitunery Anthem serii MRX klasy high-end są znane na całym świecie ze swojej świetnej jakości dźwięku oraz wydajnemu zarządzaniu mocą, jak również z elastyczności integracji w systemach rozrywki domowej.

Teraz możesz stworzyć swój wymarzony zestaw w oparciu o jeden z trzech modeli amplitunera z serii MRX! Wybraliśmy bestsellerowe kolumny, dzięki którym osiągniesz najlepsze rezultaty!

Zainwestuj w brzmienie stworzone od A do Z w Kanadzie! Seria Premier marki Paradigm to doświadczenie dźwiękowe niepodobne do niczego innego w swojej klasie, a “Crafted in Canada” oznacza pełną kontrolę w całym procesie tworzenia: projektu, produkcji i udoskonalania, czego rezultatem jest kolumna, która sprzeciwia się rutynie. Premier 800F to jest to, czego potrzebujesz w swoim domu!

Jednak jeśli jesteś miłośnikiem klasycznych kolumn, technologia przetworników elektrostatycznych to jest to, co brzmi dla Ciebie najlepiej, ale nie masz miejsca na klasyczne elektrostaty – oto seria Motion! Odświeżona seria Motion to gorąca premiera 2019 roku. Kolumny te wzbudzały największe zainteresowanie w ostatnich miesiącach i wcale się temu nie dziwimy.

Dla fanów legendarnej klasyki, prestiżu i inżynierii smart zaproponujemy kolumny z serii Prestige. Innowacyjny montowany od tyłu przetwornik, perforowana soczewka korekcyjna, użycie czystego aluminium – seria Prestige nadal zachwyca nie tylko swoim brzmieniem. Z założoną maskownicą (mocowana magnetycznie!) czy bez – robi niemałe wrażenie.

Wybierz swój zestaw!

Anthem MRX-520

• MRX-520 + Premier 700F

• MRX-520 + Motion 20i

• MRX-520 + Prestige 75F

Anthem MRX-720

• MRX-720 + Premier 800F

• MRX-720 + Motion 40i

• MRX-720 + Prestige 85F

Anthem MRX-1120

• MRX-720 + Motion 60XTi

• MRX-720 + Prestige 95F

Więcej informacji na temat produktów znajdziesz na naszej stronie www.polpak.com.pl

Link do zestawów: https://sklep.polpak.com.pl/szukaj/PML_2020