RUARK AUDIO R3 -kompaktowy design , ekspansywny dźwięk

RUARK AUDIO R3

System muzyczny R3 – kompaktowy design, ekspansywny dźwięk

R3 ucieleśnia nasze założenia dotyczące urządzeń audio w kompaktowym systemie muzycznym, który wygląda i brzmi w wysublimowany sposób. Jak widać, w R3 nasze najnowsze rozwiązania projektowe nadal są inspirowane wielokrotnie nagradzanymi modelami R5 i R7. Jego dyskretne rozmiary pozwalają umieścić go tam, gdzie jest mało miejsca i większe modele byłyby zbyt duże.

System R3 zapewnia przesyłanie strumieniowe Wi-Fi i obsługę serwisów muzycznych Spotify Connect, Amazon, Tidal i Deezer, wyposażony został również w również multiformatowy odtwarzacz CD, odbiornik Bluetooth aptX, odbiornik SmartRadio, port USB-C do odtwarzania i ładowania smartfonów oraz dodatkowe wejścia cyfrowe i analogowe. Jego podstawą jest znakomity, stereofoniczny wzmacniacz pracujący w klasie AB, napędzający nasze własne głośniki NS+. R3 to niezwykły system muzyczny, który zachwyca i zaspokaja potrzeby muzyczne nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Nasz talent do przyciągającego wzrok dizajnu widać w R3 już na pierwszy rzut oka. Starannie przemyślane proporcje tworzą przyjemny wygląd, a dzięki nowej, metalowej podstawce odnosimy wrażenie, jakby R3 unosił się w powietrzu i od razu był gotowy do działania. Dotknij R3, a momentalnie zdasz sobie sprawę z doskonałej jakości wykonania – od wyprofilowanej formy ręcznie wykonanej obudowy, przez chłód szkła i ciepło maskownicy z tkaniny, aż do gałki RotoDial, która sprawia, że ​​obsługa R3 jest prosta i intuicyjna.

W wyglądzie R3 czuć klasę, ale jesteśmy również bardzo dumni z tego, jak dobrze on brzmi! Obudowa została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić idealną przestrzeń dla naszych przetworników NS+. To głośniki wyposażone w kosz umożliwiający bezproblemowy przepływ powietrza, system mocnych magnesów neodymowych i lekką membranę. Dzięki tym rozwiązaniom głośniki te zapewniają otwarty i dynamiczny dźwięk, który przeczy ich rozmiarom.

Głośniki napędzane są wysokiej klasy, stereofonicznym wzmacniaczem pracującym w klasie AB , pomimo że niemal wszyscy inni producenci stosują w takich urządzeniach tanie wzmacniacze pracujące w klasie D. Dzięki własnemu programowaniu i zaawansowanemu cyfrowemu przetwarzaniu sygnału byliśmy w stanie precyzyjnie kontrolować dźwięk na każdym poziomie głośności i zapewnić realistyczną scenę dźwiękową stereo, która wykracza daleko poza kompaktową budowę R3.

Główne cechy

Wiodący w swojej klasie dźwięk z wyjątkową stereofonią

Przesyłanie strumieniowe Wi-Fi ze Spotify

Multiformatowy odtwarzacz Compact Disc

Serwisy Tidal, Deezer i Amazon Music

Odbiornik AptX Bluetooth do 24-bitowego przesyłania strumieniowego w wysokiej rozdzielczości

Tuner SmartRadio z obsługą radia internetowego/DAB/DAB+/FM

Odtwarzanie przez wejście USB/port ładowania

Pilot na podczerwień

Pomocnicze wejścia cyfrowe i analogowe

Wyświetlacz OLED o wysokim kontraście, z dużym zegarem

Port Ethernet

Wzmacniacz stereo pracujący w klasie AB

Znamionowa moc wyjściowa: 30 W

Przetworniki Ruark NS+ z neodymowymi magnesami

Wykończenie: naturalny fornir z drewna orzechowego lub lakier w szarym kolorze

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 167 x 420 x 220 mm

Waga: 5,3 kg

Cena detaliczna 3290 zł

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl

Redakcja: audiomuzofans.pl