Salon Q21 zaprasza na odsłuchy kolumn Opera Grand Callas.

Obecna seria Gran Callas wykorzystuje techniki i podzespoły, będące owocami najnowocześniejszych technologii elektroakustycznych, począwszy od obudowy, głośników oraz zwrotnic. Reultat dźwiękowy jest bardzo realistyczny, przyjemny odsłchowo, wciągający.

Scena rozszerza się w trzech wymiarach z doskonałą reakcją impulsową, mocą oraz dynamiką. Grand Callas to potężne kolumny, ważące 75kg. Wyposażone są w wysokotonowy przetwornik Scanspeak 9700, dodatkowo dwa tylne głośniki wysokotonowe zamontowane jako naturalny dipol, 7″ przetwornik średniotonowy z polipropylenu z korektorem fazy oraz dwa 8″ niskotonowe głośniki z długą cewką. To kolumny, które najlepiej czują się w pomieszczeniach o powierzchni ponad 30m2. Ze względu jednak na dosyć wysoką skuteczność, można je zasilać wzmacniaczami o mocy już od 10W/kanał, chociaż rekomendujemy bardziej wydajne wzmacniacze dla uzyskania pełnej jakości brzmienia.

Zapraszamy serdecznie do salonu Q21 na indywidualne odsłuchy.

Jest także możliwość zorganizowania odsłuchów w domu naszych Klientów oraz przy zakupie kolumn rozliczenie używanego sprzętu i kolumn.

Link do kolumn w sklepie on-line – https://www.q21.pl/opera-grand-callas-mahon.html


Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl